Wyjątkowe chwile nad morzem w Stylovych STODOŁACH

Stylove STODOŁY

Partnerzy

O inspiracji

Stylove STODOŁY to trzy nowoczesne domki położone w Ciekocinie, 6 km od plaży w Stilo. Wkomponowane pomiędzy wieloletnie brzozy porastające działkę, doskonale wpisują się w leśny krajobraz.

Marzeniem właścicieli było stworzenie komfortowych domów nad morzem, przeznaczonych do całorocznego wypoczynku, w otoczeniu natury. Tak oto powstały Stylove STODOŁY. Wszędzie dookoła znajdują się drzewa, rośliny, a także łąka kwietna. Wyróżnia je duża powierzchnia (102 m2), prywatna sauna oraz trzy wygodne sypialnie w każdej z nich. STODOŁY zostały usytuowane na działce w taki sposób, aby goście mieli maksimum prywatności. Każdy z nich posiada prywatny taras z grillem i meblami wypoczynkowymi. Jest to miejsce idealne na wypoczynek z dala od miasta, w ciszy i w otoczeniu drzew. 

Do pięknej plaży w Stilo lub w Słajszewie jest ok. 6 km. Dla lubiących aktywny wypoczynek, polecamy fantastyczne trasy piesze i rowerowe, leśne spacery czy też jazdę konną. Można także wybrać się na wycieczkę do Łeby, Lęborka oraz Gdyni. A jeśli będziecie mieli ochotę powędkować, w pobliżu znajdują się jeziora: Sarbsko, Łebsko, Choczewskie i Kopalińskie. Najmłodsi również nie będą się u nas nudzić. Po szaleństwie na naszym placu zabaw, wybrać można się do Fokarium w Sarbsku czy innych parków zabaw. Polecamy także Trasę Dworów i Pałaców Północnych Kaszub. 

Pozostały nam ostatnie wolne terminy w czerwcu, później – dopiero we wrześniu.

Zapraszamy na wypoczynek!

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki obiektu oraz śledzenia ich codzienności w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.