ZWP4 House od GetAway

GetAway Projects Annelore van Herwijnen
Partnerzy

O inspiracji

Chcielibyśmy przybliżyć istotę GetAway Projects oraz siostrzanego projektu GetAway Deluxe Paulien van Noort oraz Arno Schuurs. Jednak kto zrobi to lepiej niż oni sami?

„Nazywamy się Arno i Paulien i mieszkamy we wschodniej Holandii niedaleko Deventer od około 10 lat. Teraz zbudowaliśmy tam nasz drugi dom. Zamieniliśmy Rotterdam na naturę i nadal nam się podoba. Ponieważ zawsze jest za późno, aby zarezerwować ładny dom wakacyjny i często uważaliśmy je za mniej inspirujące niż własny dom, kilka lat temu zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy dom wakacyjny w pobliskim kawałku lasu: domek 01 w Lettele.

7 lat później mamy dużo domków, które wynajmujemy przez platformę GetAway Deluxe. Sami projektujemy i budujemy kabiny. Niektóre domki wynajmujemy, a inne sprzedajemy. Na przykład Cabin 03 na wyspie w Rotterdamie, nasz statek Marine Cabin i Cabin 02 w Dalfsen zostały już sprzedane. W nadchodzących latach będziemy budować całkiem sporo nowych domków: w Bergentheim nad jeziorem, w Rijssen w lesie i w Gorssel. Zajmujemy się również projektowaniem i budową domów i statków. Jednym z naszych projektów, który możecie znaleźć na GetAway Projects jest ZWP4 House”.

Przejrzyjcie galerię i sami oceńcie pracę Arno i Paulien.

Lokalizacja: Olst, Holandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA