Cedral

Inspiracje

O partnerze

Ekologiczne, odporne, trwałe

Marka Cedral posiada w swojej ofercie płytki małoformatowe i deski elewacyjne wykonane z włóknocementu. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, łatwości w montażu i utrzymaniu, materiały te doskonale sprawdzą się zarówno w nowych budynkach, jak i przy renowacjach starych.

Płytki małoformatowe to ekologiczne, odporne i trwałe rozwiązanie, które możesz zastosować do pokrycia dachu i fasady budynku. Dostępne w dwóch różnych wariantach powierzchni – gładkiej oraz o strukturze łupka – oraz wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Dają niezliczone możliwości przy projektowaniu, znakomicie wpisując się w najnowsze trendy w budownictwie domów jednorodzinnych.

Deski elewacyjne Cedral charakteryzuje najwyższa jakość i wspaniała estetyka wykończenia. Dzięki nim stworzysz dom o niepowtarzalnym charakterze, który będzie zachwycał swoim wyglądem przez długie lata. Łatwe w montażu i utrzymaniu, odporne, wykonane z surowców przyjaznych dla środowiska. Dostępne w dwóch wariantach (Click i Lap) i dwóch standardach wykończenia (WOOD i SMOOTH) oraz szerokiej gamie kolorów. Można je zastosować na całej fasadzie budynku, ale także połączyć z innymi materiałami i wykorzystać jako element dekoracyjny na narożnikach, ościeżach, pasach międzyokiennych, balustradach. Granice stawia wyłącznie wyobraźnia.

Inspiracje