Galeco

Systemy rynnowe

Inspiracje

O partnerze

Firma Galeco Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego.

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla optymistyczny charakter naszej firmy.
Kierując się mottem „uśmiech na deszcz” sugerujemy, iż na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia. To jest nasz sposób na budowanie przyjaznego wizerunku firmy. Chcemy by nasza nazwa kojarzyła się z profesjonalizmem połączonym z pozytywnym nastawieniem.

Ponadto należy podkreślić, że produkty Galeco charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i odbarwianie. Produkty odporne są na korozję, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej. Potwierdzeniem jakości i rzetelności firmy są liczne dyplomy i certyfikaty premiujące jakość, uczciwość i solidność naszej firmy.

Galeco to lider projektowania, produkcji i sprzedaży systemów rynnowych i dachowych. Polska firma rodzinna obecna na rynku od 1996 roku. Od lat wprowadza pionierskie rozwiązania wyznaczając trendy w branży.

„Filozofia innowacyjności i poszukiwania nowatorskich rozwiązań jest kluczowym filarem strategii biznesowej Galeco od momentu powstania firmy. Wizja, pasja i wysoka jakość tworzonych produktów, połączone z etyką i szacunkiem do Pracowników i Klientów to atrybuty naszej marki”.

Szczepan Buryło
Prezes Zarządu

Flagowymi produktami Galeco są innowacyjne „kwadratowe” systemy rynnowe, takie jak: Galeco BEZOKAPOWY, STAL2 i PVC2, a także tradycyjne, półokrągłe systemy rynnowe jak: Galeco STAL, PVC, LUXOCYNK. Ponadto mamy w swojej ofercie systemy odwadniania DACHÓW PŁASKICH w postaci wpustów dachowych i systemu Membrany EPDM. W portfolio produktowym Galeco istnieje również ekonomiczna marka systemów rynnowych stalowych Q STALYO, w postaci systemów “kwadratowych” z unikalnymi, ekonomicznymi rozwiązaniami.

Po ponad 25 latach obecności na rynku jako lider w produkcji i sprzedaży systemów rynnowych, Galeco rozpoczyna kolejny etap swojej działalności, wprowadzając na rynek ofertę stalowych pokryć́ dachowych. Galeco Dachy to blachodachówka modułowa BROSA panel na rąbek GRIN oraz jedyny w skali światowej, innowacyjny produkt 2w1 – system DACHRYNNA.

W maju 2023 roku miała miejsce premiera DACHRYNNY.

Innowacyjny system DACHRYNNA obejmuje DACH– w postaci panelu na rąbek oraz RYNNĘ –  w postaci zintegrowanego systemu rynnowego, ukrytego w połaci dachu oraz w elewacji budynku. Idealne dopasowanie dachu i rynny pozwala na uzyskanie jednolitej i nowoczesnej bryły budynku.

DACHRYNNA to nowoczesne i jedyne systemowe rozwiązanie na rynku, łączące panel dachowy na rąbek z systemem rynny ukrytej w połaci dachu, które dzięki swojej konstrukcji pozwala na płynne przejście panelu z połaci dachowej na elewację. To rozwiązanie nie zaburza procesu cyrkulacji powietrza na połaci dachowej.

Dziś Galeco oferuje kompletne rozwiązania w postaci stalowych pokryć dachowych i szerokiego asortymentu systemów rynnowych. Najwyższą jakość produktów gwarantuje współpraca z czołowymi dostawcami surowców, a także wiedza i wieloletnie doświadczenie Zespołu Galeco.

Więcej o dachrynnie na stronie: www.dachrynna.galeco.pl