Galeco

Inspiracje

O partnerze

Jako czołowy dostawca systemów odprowadzania wody deszczowej, dążymy do zaspokojenia potrzeb klientów poprzez profesjonalną obsługę, zaangażowanie, entuzjazm oraz ciągłe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań. Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. W swojej ofercie prezentujemy innowacyjne rozwiązania do nowoczesnego budownictwa.

W 2013 roku jako pierwsi na rynku stworzyliśmy i opatentowaliśmy system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY, dedykowany do montażu w ociepleniu budynków, które nie posiadają tradycyjnego okapu. Jego „sercem” jest tzw. rynna ukryta. Montuje się ją w linii z elewacją, mocując np. do zakończeń krokwi. Gdy instalacja odprowadzająca wodę z połaci zostanie już przygotowana, całość ukrywa się za maskownicami. W efekcie fasada budynku dalej płynnie łączy się z pokryciem dachowym, a więc nowoczesna bryła domu zostaje w pełni zachowana.

Kolejne, kwadratowe systemy rynnowe, stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy z różnych powodów nie chcieli chować pionu spustowego w elewacji.
Dlatego zaprojektowaliśmy kompletny system rynnowy Galeco STAL2 (do kwadratu) z kwadratową, stalową rurą spustową i możliwością montażu rury spustowej na zewnątrz.
W tym przypadku jest możliwość zastosowania maskownicy podsufitkowej, dzięki czemu można w bardzo estetyczny sposób zamknąć nawet minimalny okap. Na jego założeniach powstał bardziej ekonomiczny system kwadratowy Galeco PVC2

Nowoczesne budownictwo to również budynki z dachami płaskimi. Galeco DACHY PŁASKIE to systemowe podejście do hydroizolacji i odwodnienia dachów tego typu, oferujące kompleksowe odwodnienie składające się z: wpustów dachowych, rur odpływowych, adaptera i pionu spustowego oraz membrany EPDM. Ofertę nowoczesnych „kwadratowych” systemów rynnowych uzupełniają „tradycyjne”, półokrągłe systemy rynnowe. Takie jak: system Galeco STAL, Galeco PVC, Galeco LUXOCYNK, a także Galeco NOVA – podbitka dachowa pcv na najwyższym poziomie jakościowym.