Gemelo Okna Rzeszów

Inspiracje

O partnerze

Budujesz swoją wymarzoną nowoczesną STODOŁĘ i potrzebujesz kompleksowej opieki w temacie okien, drzwi, bram garażowych i osłon zewnętrznych? Właśnie te produkty znajdziesz w Gemelo Okna w Rzeszowie. Nasze działania obejmują województwa: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie i mazowieckie.

Gemelo to zespół specjalistów i ekspertów z branży stolarki i ślusarki otworowej, który nie boi się wyzwań. Wręcz przeciwnie – to one napędzają naszą pasję do doskonałości. Każdy projekt, nawet ten najbardziej skomplikowany, traktujemy jako szansę do zaprezentowania naszych umiejętności i zdolności dostosowania się do wszelkich wymagań.

Jesteśmy młodą firmą, która powstała w 2017 roku z inicjatywy 21-letniego wówczas Kamila Dwojaka, znanego w branży jako @niebieski.okniarz. Od samego początku istnienia marki postawiliśmy sobie za cel rewolucję w dziedzinie stolarki otworowej, a także na podwórku mediów społecznościowych. W ten właśnie sposób pokazujemy naszą wiarę w nowoczesność i innowacyjność. Przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, dostosowujemy ofertę do wszelkich wymagań stawianych przez naszych klientów oraz zmieniający się rynek budowlany.

Każdego dnia wkładamy serce i zaangażowanie w to, co robimy. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości stolarki okiennej, drzwiowej i rozwiązań z zakresu osłon okiennych, ale także zapewnianie kompleksowego doradztwa technicznego. Rozumiemy, że produkt nie jest jedynym kluczowym elementem w spełnieniu marzenia o własnym domu. Równie ważna jest jakość montażu, dlatego z dumą oferujemy jego prawidłowe wykonanie przez doświadczonych fachowców oraz propagujemy jego ideę.

Nasza oferta stale ewoluuje. Śledzimy rynek i chcemy być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz technologiami w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Duże przeszklenia, cienka rama okienna, systemy przesuwne, wąskie słupki, czy innowacyjne okna narożne GLASSCORNER to tylko niektóre z naszych propozycji. Stale dążymy do tego, aby oferowane przez nas rozwiązania były nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i energooszczędne.

W naszym portfolio możemy się pochwalić wieloma udanymi projektami, które potwierdzają pozytywne opinie klientów. Zależy nam na partnerskiej współpracy i pełnej satysfakcji, dlatego na budowie zawsze stawiamy na profesjonalizm, terminowość, kompleksową opiekę i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Poznaj nas bliżej, sprawdź nasze realizacje, a jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i wspólnie zbudować nowoczesną STODOŁĘ marzeń!

Gemelo Okna Rzeszów – inspiruje nas jakość

Inspiracje