Heat Decor

Inspiracje

O partnerze

Heat Decor specjalizuje się w produkcji i projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych na podczerwień. Swoje produkty kierujemy do branż przemysłowych oraz osób prywatnych w budownictwie mieszkaniowym. Celem naszej działalności jest wdrażanie innowacyjnych technologii ogrzewania podczerwienią. Dzięki prowadzonym przez nas badaniom i testom, oferujemy dostęp do nowoczesnego ogrzewania, które postępowo wypiera konwencjonalne metody grzewcze. Działamy na rynku lokalnym i europejskim oraz poszerzamy obszar działania również  poza jego granice. Stale współpracujemy i dostarczamy swoje produkty między innymi do Słowacji, Czech, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Norwegii.

W obliczu troski o środowisko, zarówno tej płynącej z serca, jak i zmieniających się przepisów prawnych zapewniamy nową formę komfortu cieplnego w budynku. Opinie specjalistów są jednoznaczne: podłączony do prądu grzejnik lub folia grzewcza emitujące promieniowanie podczerwone ograniczają emisję szkodliwych substancji do środowiska — w porównaniu do kotłów węglowych. Nie potrzebujesz do ich zamontowania kotłowni, specjalnych podłączeń czy dużej przestrzeni. Wystarczy wolny kawałek miejsca na ścianie, na której możesz umieścić panel grzewczy lub zastosować folię grzewczą w dowolnym systemie.

Naszym flagowym produktem jest folia grzewcza z serii green. Ogrzewanie podłogowe foliami grzewczymi może być stosowane jako podstawowe źródło do ogrzania pomieszczeń jak i również stanowić dodatkowe ogrzewanie dające komfort ciepłej podłogi. Cały system grzewczy jest bardzo prosty w montażu i może być  stosowany na każdym etapie remontu czy w nowo projektowanych budynkach.

Folie grzewcze głównie stosowane są do ogrzewania podłogowego w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, budynkach użyteczności publicznej czy halach magazynowych. Alternatywą może być także wykorzystanie ogrzewania folią grzewczą w systemie ściennym i sufitowym. Folie grzewcze stosowane są również jako źródło ciepła w rozwiązaniach przemysłowych lub wielu innych indywidualnych projektach grzewczych, gdzie liczy się duża precyzja ogrzewania, szybkość nagrzewania, płaszczyzna grzewcza, elastyczność grzejnika i bezpieczeństwo użytkowania.