Kabinka

Hello Wood Zsuzsa Darab
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Ruch małych domów, który pojawił się na Węgrzech kilka lat temu, jednoczy tych, którzy opowiadają się za bardziej świadomym sposobem życia i budowania. Rośnie liczba osób zachwyconych domami wakacyjnymi i wyjątkowymi domami blisko natury, dlatego też urokliwy domek, Kabinka, z pewnością przypadnie do gustu amatorom mini domków. Można go wykorzystać jako świetny dom weekendowy lub prywatną przestrzeń do pracy, ale jest to również idealna opcja dla firm potrzebujących przestrzeni wspólnej lub sali konferencyjnej.

Prosta i nowoczesna Kabinka od Hello Wood to atrakcyjna alternatywa dla wielu kompromisów, jakie wiążą się z budową własnego domu weekendowego lub dodatkowego stanowiska pracy. Zaprojektowana i wyprodukowana na Węgrzech Kabinka to idealny wybór dla tych, którzy preferują oszczędność, prostotę i kompaktowy, ale wyrafinowany styl życia.

Wyglądem Kabinka nawiązuje do architektury STODOŁOWEJ i dostępna jest w 4 rozmiarach od 12 do 20 metrów kwadratowych. Kompaktowe, chłodzone i ogrzewane wnętrze można przekształcić w mały dom, z którego można korzystać przez cały rok. Dzięki niskiemu zużyciu energii i dbałości o środowisko kabina jest również bardziej ekologiczna niż dom zbudowany z materiałów nieodnawialnych przy użyciu konwencjonalnych technologii.

Kolejnym krokiem w procesie rozwoju produktu jest stworzenie zestawu typu flat pack, tak aby nawet klienci mogli złożyć Kabinkę z prefabrykatów. Jest to możliwe dzięki przemyślanemu projektowi i innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak zastosowanie przemysłowych paneli ściennych w scenerii projektowej. Chociaż rozwiązania do samodzielnego montażu są rzadkością na węgierskiej scenie małych domów, dzięki obszernemu portfolio edukacyjnemu Hello Wood wierzy, że skupienie się na drewnie i tworzeniu pomaga każdemu odkryć dawno zapomniane talenty i umiejętności.

Podstawowe wymiary kabiny (rozmiar S):

  • wysokość zewnętrzna: 4,06 m,
  • powierzchnia piętra: 12 m2,
  • wysokość od podłogi do sufitu: 3,90 m,
  • inne dostępne rozmiary: M: 14,9 m2 | L: 17,3m2 | XL: 20m2 + taras 9,6m2.

Lokalizacja: Velence, Węgry
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole