Le Workshop: Takaka, Waiheke, Hawke’s Bay

Le Workshop
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Le Workshop tworzy małe przestrzenie, które odzwierciedlają równowagę, piękno i praktyczność. Ich praca koncentruje się wokół jednostki, zapewniając środowisko, które oferuje poczucie przynależności w odzwierciedlonych wartościach. Mini kabiny stworzono w trzech wariantach: Takaka, Waiheke oraz Hawke’s Bay.

Filozofia projektowania Le Workshop koncentruje się wokół mieszkańca XXI wieku, z naciskiem na minimalistyczne zasady życia i funkcjonalności. Czerpią inspirację z projektów skandynawskich i japońskich, dostosowanych do krajobrazu Nowej Zelandii. Przyjmując ideę „budowania więcej za mniej”, są w stanie zapewnić elastyczne opcje życia, które są zarówno zrównoważone, jak i proste. Celem firmy jest tworzenie przestrzeni, które są nie tylko funkcjonalne, ale także wprowadzają radość i harmonię do swojego otoczenia. „Naszym ostatecznym celem jest projektowanie przestrzeni, które są doskonale zsynchronizowane z ich naturalnym środowiskiem, dzięki czemu przestrzenie uzupełniają krajobraz, w którym zostaną ulokowane” – mówią przedstawiciele Le Workshop.

Projekt Takaka jest dostępny w sześciu rozmiarach. Dostępne są trzy długości (5 m, 6,3 m i 7,5 m) oraz dwie szerokości (2,5 m i 3 m). Ten projekt skutecznie umieszcza antresolę, łazienkę i kuchnię na jednym końcu, otwierając przestrzeń życiową na pełną leżankę pod dużym oknem z ramą obrazu.

Projekt Waiheke jest dostępny w czterech rozmiarach. 6,3m lub 7,5m długości i 2,5m lub 3m szerokości. Ten malutki dom ma dużą otwartą przestrzeń dzienną z przestronną kuchnią z barem śniadaniowym. Obejmuje krótką leżankę, z której można podziwiać widoki, oraz kompaktową łazienkę.

Hawke’s Bay jest dostępny w dwóch rozmiarach, oba o długości 7,5 m, ale możesz wybrać między opcją o szerokości 2,5 m i 3 m. Jest to projekt wykorzystujący całą dostępną przestrzeń pod antresolą do stworzenia przestrzeni wydzielonych z części dziennej. Wersja 2,5m posiada dużą łazienkę z garderobą i pralką. Wersja 3m posiada kompaktową łazienkę z dodatkowym pokojem obok, który można skonfigurować jako piętrowe, garderobę lub przestrzeń biurowo-kreatywną.

Lokalizacja: Napier, Nowa Zelandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole