Sunshine od Vagabond Haven

Vagabond Haven
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Sunshine to malutki dom sprzedawany przez firmę Vagabond Haven, producenta z siedzibą w Szwecji. Ten tiny house oferuje 19 m² powierzchni mieszkalnej, która może pomieścić aż cztery osoby. To w istocie przewartościowuje myślenie o naszych rodzimych kawalerkach.

Cudowna Sunshine naprawdę zasługuje na swoją nazwę. Słońce świeci ze wszystkich stron potęgująć radość poranka i lenistwo popołudnia. Projekt wnętrza został pomniejszony, aby stworzyć przestronną i jasną atmosferę. Tiny House jest szczególnie odpowiedni dla życiowych nomadów, którzy chcą cieszyć się swobodą umieszczenia swojego domu dokładnie tam, gdzie chcą. Dom jest umieszczony na przyczepie i wystarczy go zaczepić do samochodu, aby pociągnąć go do następnego miejsca docelowego!

Zostań właścicielem Sunshine od Vagabond Haven. Producent wprowadza również modyfikacje projektowe w zakresie materiałów, kolorów, umeblowania i wyposażenia. Możesz stworzyć łazienkę, kuchnię, umeblowanie i ogrzewanie według własnego uznania oraz dostosować styl i wystrój dokładnie do swoich życzeń, wybierając spośród szerokiej gamy materiałów przyjaznych dla środowiska i opcji off-grid.

Lokalizacja: Örsundsbro, Szwecja
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole