The Green Creek Shipyard 2.0

Journey More The Green Creek Shipyard
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

The Green Creek Shipyard to owoc marzeń trójki rodzeństwa – Heather, Landona i Reece’a Schlabachów. „W czerwcu 2020 roku pewnego niedzielnego wieczoru rozmawialiśmy na tylnym ganku naszych rodziców. Dyskusja toczyła się wokół wyjątkowych wynajmów krótkoterminowych i tego, jak bardzo wszystkim podobał się pomysł tych projektów”.

„Po ukończeniu pierwszego projektu kontenera wszyscy odetchnęliśmy z ulgą. Byliśmy podekscytowani, że w końcu skończyliśmy i mogliśmy zobaczyć, jak goście cieszą się naszym ukończonym projektem. Ale to podekscytowanie szybko minęło i wszyscy troje szukaliśmy następnej rzeczy! Więc usiedliśmy i zaprojektowaliśmy The GreenCreek Shipyard 2.0! Chociaż oryginalny kontener zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w naszych sercach, ten drugi okazał się wspaniały. Wzięliśmy wszystkie wnioski wyciągnięte z pierwszego projektu i zastosowaliśmy je podczas tej drugiej kompilacji. Pełna udogodnień i zabawnych funkcji, GreenCreek Shipyard 2.0 jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju”! – mówi rodzeństwo Schlabachów.

12 metrowy kontener The GreenCreek Shipyard 2.0 został dostarczony w kolorze czarnym z wyciętymi oknami. Dźwig został umieszczony na wylanych cementowych filarach i zawieszony nad długim murem oporowym. Kontener jest wysunięty ponad ścianą oporową, a pod nią zbudowano mały staw i dodano mini wodospad! Kaskadowa woda dodaje doskonały dźwięk w tle, aby stworzyć spokojny wypoczynek podczas pobytu. Aby podbić wrażeni, rodzeństwo dodało schodki, które kierują do kołyszącego się łóżka dziennego zawieszonego nad wodą.

Obok muru oporowego znajduje się „dziedziniec rozrywki”. To miejsce m.in. na ognisko, a tuż obok mieści się platforma otaczająca wannę z hydromasażem.

Lokalizacja: Columbus, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole