Todos architekci

todos.architekci

wielkopolskie

todos.architekci to zespół projektowy, którego współpraca zawiązała się na bazie wspólnych sukcesów w konkursach architektonicznych w całej Polsce. Współpracę tę uzupełnia doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych biurach projektowych w Europie m.in. w Londynie, Paryżu, Porto.

Wspólnie zdobyte umiejętności owocują indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zadania. Wzajemne dopełnienie w zakresie wiedzy oraz umiejętności pozwala nam tworzyć solidną markę. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i zadowolenie Klienta.

Proces projektowy oparty jest na szczerej komunikacji z Inwestorem oraz na dokładnej analizie jego potrzeb. Kluczem do stworzenia ponadczasowych i minimalistycznych brył są przemyślane rozwiązania funkcjonalne oraz odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe. Estetyczne rozwiązania projektowe podparte są doskonałą znajomością techniki budowlanej. W ten sposób powstają obiekty atrakcyjne i dopasowane do oczekiwań naszych Inwestorów.

todos.architekci to nie tylko projektowanie. W naszej ofercie znajdują się również zarządzanie i nadzorowanie procesu budowy. Poprzez wybór wykonawców, tworzenie kosztorysów oraz dzięki bieżącej analizie zmian rynkowych zapewniamy Inwestorom spokojne przejście przez cały okres budowy aż do momentu wykończenia „pod klucz”.

Czytaj więcej

Skontaktuj się

Więcej architektów