Dom całoroczny nad jeziorem Kownatki – Typ B

Kup
1 123 650 zł
Szczegóły ceny More
Szczegóły ceny
  • Będzie to zamknięta, spójna wioska na co dzień zarządzaną przez nas dla Was :).
  • To my będziemy dbali o Wasz spokój i bezpieczeństwo.
  • Będziecie mogli skorzystać z oferty sprzątania, ogrodnika, dostawy zakupów, lokalnych produktów, gotowych zestawów obiadowych.
  • Oprócz oddzielnej działki (od 1200 do 2500 m2) do Waszej dyspozycji będzie wspólne molo, prywatna plaża, korty tenisowe, boiska do siatkówki, koszykówki, miejsca do spędzania wspólnego czasu (około 14ha zadbanej wspólnej przestrzeni)
  • Dodatkowo stacje ładowania pojazdów elektrycznych wodnych i kołowych, łódki, elektryczne pojazdy wodne (strefa ciszy)Każdy z osobna wybiera, czy chce spędzić czas w najbliższym otoczeniu, czy w gronie sąsiadów.
  • Oprócz domów całorocznych wyposażonych w pompy ciepła, wodę, kanalizacje oferujemy dodatkowe oddzielne domy dla gości, jacuzzi, baseny, tarasy, wiaty na samochody.

Prezentujemy najnowszą inwestycję dewelopera ROHE, tym razem na mazurach. Kompleks KOWNATKI LAKE HOUSE położony jest w województwie warmińsko-mazurskim, w miejscowości Januszkowo nad jeziorem Kownatki. Dokładnie jest to w połowie drogi Warszawa-Gdańsk jadąc trasą S7.

W sprzedaży:

Dom jednorodzinny wolnostojący dwupoziomowy o powierzchni 102,15 m2 na działce 1 503,79m2.

Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchennym (46,44m2), łazienka 1 (4,28m2),  łazienka 2 (3,49m2), pokój 1 (10,62m2), pokój 2 (10,57m2), pokój 3 (10,56m2)

Na piętrze znajduje się: pokój (8,74m2), antresola ( 7,45m2)

KOMPLEKS KOWNATKI to teren liczący około 36h (łącznie 144 domy z  prywatnym ogrodem).

Kownatki to przyszłość Twoja i Twoich bliskich!

Bo to spełnienie naszych dziecięcych marzeń. Zawsze chcieliśmy mieć domek nad jeziorem. Nasze wakacje spędzaliśmy właśnie w ten sposób, jakoś tak wychodziło, że nie na górskich szlakach i  nie na morskich wydmach, ale nad jeziorami. W dorosłym życiu, poznaliśmy bardzo różne sposoby i style podróżowania. Agroturystyki, przyczepy, butikowe hotele, nawet all inclusive nie jest nam obce. Z czasem zapragnęliśmy jednak stabilizacji i swojej wakacyjnej przystani. Jesteśmy wymagającymi odbiorcami wyjazdowego odpoczynku i przenieśliśmy te wymagania na przestrzeń w Kownatkach.

Więcej informacji na stronie kownatki.com

Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany projektem?

  • FB Instagram

Więcej projektów na sprzedaż