nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

Energooszczędne STODOŁY Dor-Tex

Skontaktuj się

ul. Ks. W. Tymienieckiego 25c lok. 207
90-350 Łódź

O wykonawcy

Energooszczędne STODOŁY doskonale wpisują się w trend na rozwiązania oszczędzające zarówno zasoby planety jak i naszych portfeli. Zdrowe, ekologiczne, energooszczędne domy to przyszłość, którą mamy zaszczyt współtworzyć.

Energooszczędne STODOŁY to autorski projekt Witolda Grobelnego, który od 1999 roku zajmuje się budową domów drewnianych, a od 2010 r. działa pod nazwą Dor-Tex.

Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci tematu – inżynierowie oraz architekci z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym powstają domy łączące ekonomiczne techniki budowlane z oryginalnym i praktycznym designem.

Energooszczędne STODOŁY – technologia i jakość

Naszym klientom oferujemy drewniane domy szkieletowe w standardowej technologii oraz domy z zastosowaniem technologii STEICO. Partnerska firma STEICO, to dostawca gotowych, certyfikowanych rozwiązań dla konstrukcji ścian, stropów i dachów, dzięki którym powstają ekologiczne budynki w standardzie energooszczędnym, niskoenergetycznym, pasywnym, zeroenergetycznym, a nawet plus energetycznym. Z kolei nasze szkieletowe domy drewniane to najwyższa europejska jakość, która zobowiązuje nas do przestrzegania rygorystycznych standardów m.in. w kwestii stosowanych materiałów. Stawiamy na naturalne materiały izolacyjne oraz budowlane, czyli zdrowe, wieloletnie i wysuszone do najkorzystniejszej wilgotności, certyfikowane drewno C24Nsi.

Rezultat to nowoczesne, oszczędne domy z ekologicznych materiałów, pozwalające na optymalne wykorzystanie warunków przestrzennych działki i jej naturalnych walorów, a dzięki dużej elastyczności naszej oferty idealnie dostosowane do potrzeb Klientów pod względem wielkości i stylistycznych upodobań.

Energooszczędne rozwiązania

Jako propagatorzy energooszczędnych rozwiązań, gwarantujemy naszym Klientom oszczędność czasu i energii na wszystkich  etapach przedsięwzięcia: od  fazy projektu, poprzez realizację, aż po gotowy dom. Wspólnie przechodzimy cały proces budowy, służąc pomocą we wszelkich kwestiach formalnych i praktycznych, a po oddaniu budynku zapewniamy 10-letnią opiekę nad wybudowanym domem.