DOMUNIO_12

Inspiracje

O partnerze

DOMUNIO to zespół ludzi z pasją i idea pracy z klientem nad budynkiem indywidualnym, bo każdy z nas jest inny i powinien otaczać się dopasowaną do siebie architekturą. Każdy budynek dla naszych klientów powstaje tylko raz – nie powielamy realizacji, dlatego też nie mamy katalogu budynków.

Nad każdym z budynków pracujemy indywidualnie z klientem z pomocą naszych architektów – DSD Architekci Magdalena Szyłko – pracownia działa od 2006 roku.

Realizujemy tylko swoje projekty.

Lubimy pracę na budżecie – wiemy, że to bardzo trudne przyznać się wykonawcy, ile się ma pieniędzy na realizację, ale to pozwala nam wykonać projekt racjonalnie i bez wielkich niespodzianek w kieszeni podczas realizacji prac. Ma to znaczenie szczególnie przy projektach indywidualnych. Znając założony budżet wiemy, gdzie możemy zaoszczędzić tak, by klient zmieścił się w założonej kwocie – prowadziliśmy w ten sposób już kilka inwestycji i wiemy jak mieścić się w budżecie.

Gwarantujemy realizację budynku o interesującej i nowoczesnej architekturze dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta….no i sąsiad na pewno takiego mieć nie będzie.

Wyceniony standard to taki, z którym byśmy chcieli pracować, bo gwarantuje efekty jakościowe i wizualne. Nie pracujemy z kalkulatorem budynków, gdzie po dodaniu wszystkiego co konieczne w budynku cena wychodzi dwa razy wyższa niż startowa. Wyceny są kompletne, można z nich co najwyżej coś odjąć, ale wiąże się to z obniżeniem standardu. To co możemy dołożyć to wycen to już takie „wisienki na torcie”, które doprowadzą budynek do standardu premium.

Szczegóły oferty

DOMUNIO_12
Powierzchnia użytkowa – 53  m2.
Konstrukcja główna ściany i dach – konstrukcja stalowa L80x80x8, Pł80×8

Ściana zewnętrzna – płyta warstwowa z rdzeniem PIR min 120 mm (możliwy rdzeń z wełny za dopłatą) katalogowy współczynnik Uc =0,18 [W/m2K]; lub w konstrukcji szkieletowej, wypełnione wełną akustyczną poszycie ze zamykane sklejki lub płyty meblowej (nie wymagają dalszego wykończenia)

Okładzina elewacji – panele elewacyjne z drewna olejowanego + panel z blachy.
Dach – płyta warstwowa z rdzeniem PIR min 120 mm (możliwy rdzeń z wełny mineralnej – za dopłatą); katalogowy współczynnik Uc =0,19 [W/m2K] + docieplenie z wełny mineralnej.
Podłoga – płyta warstwowa z rdzeniem PIR min 120 mm (rdzeń z wełny mineralnej – za dopłatą); współczynnik Uc =0,18 [W/m2K] + poszycie z płyt OSB lub sklejka, krawędź prosta.
Okna – ślusarka otworowa aluminiowa system pakiet 3 szybowy, profil albuminowy np. Ponzio. Okna zgodne z aktualnymi warunkami technicznymi. Kolor z palety RAL wg projektu.
Drzwi – aluminiowe pełne lub szklone parametry drzwi zgodne z aktualnymi przepisami. Kolor z palety RAL wg projektu.
Obróbki blacharskie – indywidualne blacha powlekana. Kolor z palety RAL
Ściany działowe – w konstrukcji szkieletowej, wypełnione wełną akustyczną poszycie ze zamykane sklejki lub płyty meblowej (nie wymagają dalszego wykończenia)
Instalacja oświetleniowa – Okablowanie z osprzętem
Instalacja gniazd wtykowych – Okablowanie z osprzętem
Instalacja internetowa – Okablowanie z osprzętem
Instalacja CWU – Podgrzewacz elektryczny przepływowy
Instalacja grzewcze – maty grzewcze, grzejnik elektryczny
Instalacja wentylacyjna – wentylatory wyrzutowe

WYŁACZENIA Z WYCENY:

Fundamenty
Przyłącze wody / studnia wraz z instalacją zewnętrzną wody
Przyłącze prądu wraz z instalacją zewnętrzną
Oczyszczalnia przydomowa / szambo wraz z instalacją zewnętrzną kanalizacji sanitarnej
Oprawy, włączniki, gniazda; biały montaż sanitarny
Drzwi wewnętrzne
Biały montaż sanitarny
Projekt i uzyskanie pozwolenia na budowę/zgłoszenia (jeżeli jest konieczne)
Koszt dźwigu/koparki na miejscu realizacji – do omówienia z klientem zależy od lokalizacji
Transport – liczony w dwie strony, jedziemy z Oleśniczki pod Wrocławiem.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość

   Inspiracje