MABUDO | Energooszczędne domy prefabrykowane

Inspiracje

O partnerze

Czas to najcenniejsze co mamy. Nie marnuj go na nadzorowanie tradycyjnej budowy. Wykorzystaj go raczej na to co kochasz i poświęć tym, których kochasz. Zamiast budować dom jak inni – wyprodukuj go w fabryce MABUDO.

MABUDO RAPID® to system pozwalający na szybką realizację budowy przez jej przeniesienie do fabryki.

System składa się z 3 etapów: projekt, produkcja, montaż. Wykorzystywany od wielu lat w realizacjach budynków wielokondygnacyjnych, wymagających szybkości i precyzji, znalazł również swoje zastosowanie w budowie domów. Projekty domów w systemie MABUDO RAPID® to suma 30 lat doświadczeń MABUDO, zebranych w tysiącach realizacji domów i budynków w całej Europie.

Produkcja domu w systemie MABUDO RAPID® zakłada jego podział na etapie projektu na elementy ścienne, stropowe oraz dach. Wszystkie te elementy produkowane są później w kontrolowanych warunkach fabrycznych, co zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Po wykonanych fundamentach, montaż typowego domu MABUDO to prosta arytmetyka: 5 montażystów + 1 dźwig + 5 dni to gotowy stan surowy otwarty (MABUDO START), a dodając kolejne 14 dni otrzymujemy stan surowy zamknięty (MABUDO PLUS).

Katalog domów MABUDO to jednocześnie oferta ich wyprodukowania i montażu na Twojej działce. Na to nowoczesne rozwiązanie zdecydowały się już tysiące rodzin w Polsce i Europie! Przygotuj się na przygodę życia z budującym happy endem.

MAB010 jest to parterowy dom zachwycający wyjątkowym designem. Dach zyskał na elegancji i nowoczesności, dzięki wykorzystaniu blachy na rąbek. Czarna elewacja dodaje budynkowi charakteru. Duże przeszklenia doświetlają wnętrza, wspomagają ogrzewanie domu oraz dają możliwość podziwiania pięknego ogrodu. Odkryte wiązary nad częścią wspólną tworzą otwartą przestrzeń, która jest dużym atutem tego projektu. Obiekt posiada garaż jednostanowiskowy. Jest opcja zmiany na dodatkowe pomieszczenie. Prosta bryła pozwala na funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. Do wyboru dom w wersji bez okapu i z okapem:

MAB011 jest to projekt w stylu nowoczesnej STODOŁY.  Powstał na podstawie projektu MAB010. Jest to budynek parterowy z możliwością adaptacji poddasza na strych. Ma 161 m2 powierzchni użytkowej i garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Dostępny jest w dwóch wersjach bez okapu i z okapem:

MABUDO RAPID® System:

Film z inwestycji „Dobra Ostoja” – jest to inwestycja w Grzepnicy k. Szczecina. Domy w zabudowie jednorodzinnej oraz szeregowej.

Skontaktuj się

  Dane kontaktowe

  Lokalizacja działki

  Napisz wiadomość

  Skontaktuj się

   Dane kontaktowe

   Lokalizacja działki

   Napisz wiadomość

   Inspiracje