nowoczesna STODOŁA
nowoczesna STODOŁA

HOME 8

Skontaktuj się

ul. 27 Grudnia 9A/4
61-737 Poznań

  Twoje dane kontaktowe:  Lokalizacja działki, koordynaty GPS  Uzyskaj koordynaty GPS  O STODOLE

  HOME 8, Pracowni MyHome.eco to wyjątkowy dom, zwraca na siebie uwagę klasyczną formą nowoczesnej STODOŁY, mieszczącej w sobie aż 180m2 powierzchni użytkowej. Idealna propozycja dla rodziny 2+3.

  Przestronna strefa dzienna wraz z dwustanowiskowym garażem, połączone zostały przestrzenią wejściową, w której znajduje się również garderoba na odzież wierzchnią, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

  „Sercem” przestrzeni dziennej jest dwustronny kominek, którego palenisko podziwiać można zarówno z jadalni jak i salonu. Część dzienna otwiera się na ogród pięknym, horyzontalnym przeszkleniem, przechodząc w podcień, który jest przedłużeniem salonu. Wyjście z salonu jest rozwiązane przy pomocy bezprogowego okna przesuwnego typu HST, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę użytkowników.

  Na poddaszu została zlokalizowana strefa nocna z czterema sypialniami, łazienkami i pralnią. Dwie sypialnie mają prywatną łazienkę oraz garderobę, co sprzyja zachowaniu prywatności i komfortowi użytkowania. Może również posłużyć jako część dla seniora lub home office, czyli biuro domowe.

  Projekt jest niezwykle uniwersalny, w zależności od potrzeb istnieje możliwość wyboru spośród 8 wariantów projektów HOME, które różnią się ilością sypialni, wielkością garażu czy też dodatkowych przestrzeni t.j. garderoba/wiatrołap.

  Dom jednorodzinny mimo dużej ilości przeszkleń jest energooszczędny, co pozytywnie wpływa na przyszłe koszty użytkowania budynku. Na profilu Instragram – Pracowni znajdziecie relacje z budowy tego domu.

  Powierzchnia użytkowa: 179,60 m2

  Powierzchnia zabudowy: 171,04 m2

  Kąt nachylenia dachu: 45 stopni

  Szczegóły oferty

  Cena zakupu: cena projektu 6300 zł
  • technologia murowana.
  • bloczki silikatowe,
  • ławy fundamentowe,
  • ogrzewanie gazowe podłogowe (opcja: pompa ciepła) wentylacja mechaniczna w standardzie,
  • dach kryty blachą na rąbek