Domi Lini

AKETURI ARCHITEKTAI
Partnerzy

O inspiracji

Witamy w Domi Lini – miejscu pełnym czystego lnu, które jest idealne do wypoczynku.

Domi Lini to kompleks składający się z 6 rodzinnych apartamentów, które znajdują się w słynnym litewskim uzdrowisku o nazwie Druskieniki.

Kompleks został otwarty w 2014 roku i oferuje gościom sześć apartamentów z dwiema sypialniami, które zostały zaprojektowane specjalnie dla rodzin z dziećmi. Każdy apartament ma swą historię przewodnią. Jest więc apartament o nazwie French Story, Italian Story, American Story, Japanese Story, German Story i British Story.
Goście, którzy zatrzymują się w Domi Lini, mają gwarancję tego, że spędzą wolny czas w otoczeniu przyrody – jest to niewątpliwie sporą zaletą w porównaniu do zatłoczonych hoteli położonych w samym centrum tej miejscowości. Pomimo tego wszystkie najważniejsze udogodnienia, atrakcje i rozrywki, jakie oferuje miasteczko, goście mają praktycznie w zasięgu wzroku. Spa, aquapark, słynne Snow Arena, wyciąg oraz park przygód znajdują się na tyle blisko, że spokojnie można do nich dojść na piechotę.

Jeśli ktoś szuka w Druskienikach bardziej prywatnego i zacisznego miejsca niż hotel, Domi Lini wydaje się być perfekcyjne. Można tu bez problemu zorganizować niewielkie przyjęcie dla rodziny, ale można też spędzić spokojny weekend lub urlop. Większość apartamentów ma swą własną kuchnię, ale gospodarze Nijole i Rimas chętnie ugoszczą swych gości tym, co oferuje ich kuchnia. Podzielą się też produktami, które sami przyniosą z lokalnego rynku, na który wybierają się każdego ranka.

Jak sami informują:

„Źródłem inspiracji dla Domi Lini były nasze trzy najważniejsze pasje, które podziela cała rodzina: zamiłowanie do lnu, zamiłowanie do podróży i zamiłowanie do domowego jedzenia. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich do odpoczynku w Domi Lini, dzielenia się swymi historiami i zamiłowaniami, a my mamy nadzieję, że zabierzecie ze sobą do domu także odrobinę typowych dla Litwy doświadczeń.”

Lokalizacja: Litwa
Tekst: nowoczesna STODOŁA