Energooszczędne STODOŁY – wiedza i kunszt

Energooszczędne STODOŁY Dor-Tex

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

To, co wyróżnia nas – Energooszczędne STODOŁY – spośród innych firm, to zrozumienie, że każdy projekt budynku jest sumą doświadczeń i pragnień każdego z naszych klientów oraz miejsca, które zostało przez nich wybrane. Mając te składowe, możemy dołożyć naszą wiedzę i doświadczenie, aby zrealizować indywidualny dom marzeń dla naszych inwestorów.

Energooszczędne STODOŁY versus potrzeby

Ważnym elementem dla nas jest wysłuchanie potrzeb osób, które wspólnie z firmą Energooszczędne STODOŁY chciałyby wybudować swoje miejsce na Ziemi. Rozpoczynamy zespołową pracę od spotkań, długich rozmów oraz wizji lokalnej na wybranej działce. Wierzymy, że to właśnie trafiona koncepcja projektowa jest kluczem do dalszego sukcesu. Szczegółowo omawiamy różne warianty usytuowania budynku na działce. Bierzemy pod uwagę m.in. na kształt działki, ukształtowanie terenu, czy usytuowanie względem stron świata. Istotna jest dla nas otaczająca zieleń, dlatego zawsze szukamy takich rozwiązań, aby możliwie jak najbardziej wpasować nowy budynek w istniejący teren, szanując występującą tam roślinność. Szczegółowo konsultujemy każdy detal budynku. Propagujemy rozwiązania ekologiczne, podpowiadamy zatem również jak najlepiej usytuować dom, aby można było wykorzystać energię słoneczną w codziennej eksploatacji budynku.

Kiedy znajdziemy już wspólnie najlepsze rozwiązanie projektowe, sporządzamy wszystkie dokumenty, potrzebne do uzyskania Pozwolenia na Budowę, także projekty architektoniczne i branżowe. W sprawach urzędowych wspierają naszych klientów najczęściej dodatkowo lokalni architekci, tak aby cały proces przebiegał jak najsprawniej i najprościej dla naszych klientów.

Oszczędność czasu i energii

Wspólnie przechodzimy cały proces budowy: na etapie realizacji klient może być zaangażowany w takim stopniu, w jakim tylko czuje ochotę – we wszystkich kwestiach formalnych i praktycznych służymy wsparciem. Dokładamy wszelkich starań, aby budowa Energooszczędnej STODOŁY była dla naszych klientów przyjemnością. Gwarantujemy naszym Klientom oszczędność czasu i energii na wszystkich etapach przedsięwzięcia. Mamy doświadczoną ekipę wykonawczą, specjalizującą się w szkielecie drewnianym. Opiekujemy się całym procesem budowy, zamówieniami materiałów, czy koordynacją podwykonawców. Po oddaniu budynku, zobowiązujemy się także do 10-letniej opieki nad wybudowanym domem.

Jesteście ciekawi, jak Energooszczędne STODOŁY prosperują na codzień? Zapraszamy do ich zakładki na nowoczesnej STODOLE oraz na ich media społecznościowe – Instagram oraz Facebook, a także Pinterest.