Kreatywny kolektyw – lampy skrojone pod Twoje upodobania

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Kreatywny kolektyw– nietypowy producent lamp drewnianych, który nie obawia się odważnych kroków czy zleceń. Możemy się pochwalić setkami konfiguracji naszych produktów. Abażur od średnicy 20 cm do 80 cm. Gładkie, welurowe, z kwiecistymi wzorami. Wszelkiego rodzaju kolory podstaw, lakierobejcy, farby, lakieru, efektu opalania. Spełniamy indywidualne życzenia klientów i tak powstają wzory, których w swojej ofercie nie ma nikt.Co robimy? Przede wszystkim mamy otwarte umysły i nie boimy się wyzwań. Nie chcemy też stać w miejscu z tą samą gamą produktów, dlatego chętnie realizujemy zlecenia wykraczające poza naszą podstawową działalność. Nasza strategia opiera się na innowacyjności, ciągłym rozwoju i wychodzeniu ze strefy komfortu.

Jesteśmy wielozadaniowi

Warto wspomnieć, iż dorabiamy do naszych lamp stoliki i półki, dlatego 2 w 1 to idealnie pasujące do nas stwierdzenie. Półka to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zaistniało w naszej ofercie dzięki naszej klientce. I faktycznie półki zagościły u nas na dobre. Niestety nie wszystkie wzory mają takową możliwość, ale spora ich część, więc każdy zainteresowany lampą z półką znajdzie coś dla siebie. Pamiętajcie, że nasze lampy podłogowe są imponujących rozmiarów, większość nich sięga 180 cm wysokości, co oznacza, że mogą czuć się jak dorodny mebel, który nie potrzebuje towarzystwa żadnych stołów i stolików, stąd półka jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Co więcej, tworzymy asymetryczne abażury, które są odpowiedzią dla odważnych i wymagających klientów. Tego rodzaju kreacje nie pasują do wszystkich wnętrz, ale pomagają dać upust fantazji i odwadze w projektowaniu. Kolor abażura może być dowolny, mamy kilkadziesiąt tkanin w ofercie, ale to i tak nie zamyka nam możliwości. Jeśli klient znajdzie swój wymarzony materiał, to właśnie my zrobimy z niego abażur. Mocowania żarówek również dowolne, mogą być do lamp wiszących – sufitowych, stojących – podłogowych, czego tylko sobie dusza zapragnie.

Wykonujemy abażury z wszelkich dostępnych tkanin, które pasują do mebli we wnętrzach. Wystarczy, że wybierzesz materiał, a my zrobimy resztę. Pamiętając o naszych haśle przewodnim firmy: nasze lampy, Wasze kreacje, to właśnie jest dowód na to, że nasze lampy nie posiadają dwóch jednakowych odsłon, z czego jesteśmy dumni. Naszym marzeniem jest by w całej Europie nasze lampy były wyjątkowym, indywidualnym oraz unikatowym elementem wystroju wnętrza. Dlatego nie zamykamy się na jakiekolwiek nowe pomysły.

Sprostamy każdemu wyzwaniu

Na dodatek, realizujemy indywidualne zlecenia, gdzie nikt nie chce się ich podjąć. To właśnie my pomagamy naszym klientom. Nawet gdy abażur zje pies, a mocowanie abażuru było wyjątkowe i nie do kupienia, zgrzejemy, wspawamy, zrobimy wszystko by odtworzyć jego oryginalny wygląd. Służymy pomocą wszystkim właścicielom żarłocznych zwierząt domowych i nie tylko. Jeśli w Twojej głowie powstał obraz idealnej drewnianej lampy, chętnie zrealizujemy Twoją wizję. Pamiętaj, że tylko za Twoją zgodą wykorzystamy ją w naszej ofercie.

Zaczynając produkcję lamp, wiedzieliśmy od początku, że chcemy robić coś więcej niż produkcja oświetlenia. Dlatego sadzimy małe drzewka, każda sprzedana lampa to zasadzone drzewo. Rośnie nam pod Poznaniem mały las, z którego jesteśmy codziennie dumni. Biznes to nie wszystko, nasza matka Ziemia potrzebuje pomocy, więc to takie małe coś co oprócz segregacji śmieci, oszczędzania wody, używania wielokrotnych reklamówek czy wyłączania prądu możemy dać od siebie. Niebawem pokażemy Wam co nam urosło.

Znajdziesz nas bez trudu

W ramach przypomnienia, pragniemy szepnąć, że nasze lampy kupisz na naszej stronie internetowej, w wybranych sklepach z oświetleniem na terenie Polski – napisz do nas a podamy Ci aktualne lokalizacje, oraz poprzez szanownych projektantów wnętrz i architektów, którzy już na etapie koncepcji projektowanego wnętrza mogą za pomocą plików 3D wkomponować nasze produkty w Wasze wnętrza.

Na koniec, pamiętajcie proszę, że to wszystko co robimy jest zarówno spełnieniem dla nas, ale także komfortem i bezpieczeństwem dla Was:). Dlatego zasady zakupu naszych produktów są jasne i przejrzyste. Do najważniejszych należą: 60 dni na zwrot, choć tu wiem, że jak te nasze lampy staną we wnętrzu to już z niego nie znikną; dożywotnia gwarancja na konstrukcję – korzystamy ze sprawdzonych tartaków, gdzie drewno jest właściwie sezonowane, dlatego nasza konstrukcja wytrzyma wszystko. Lampy również przeszły certyfikację CE wykonaną przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą i wiemy, że nasze lampy są wykonane zgodnie z prawem, zgodnie ze sztuką, z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo użytkowników. Nasze lampy są w 100% polskie, co również daje Wam komfort i spokój przy zakupie.

Tymczasem, dziękujemy, którzy już nam zaufali, a nasze produkty tworzą w ich domach wyjątkową atmosferę rodzinnego ciepła.

Dowiedz się więcej o wachlarzu możliwości marki Kreatywny kolektyw i zajrzyj tutaj, a także na ich profile na Facebook i Instagram