La Cabane de L’Etang Millet

La Cabane de L'Etang Millet
Kategorie: Domy 35-70 m2
Partnerzy

O inspiracji

La Cabane de L’Etang Millet to ręcznie zbudowana chata u brzegu jeziora przy pasmie wzgórz Argonne, Szampania-Ardeny we Francji. Bezpieczna przystań otoczona drzewami oraz wodą daje ukojenie spragnionym ciszy.

La Cabane de L’Etang Millet jest własnością Nadii i Hervé Dochy. Wybudowali oni domek wypoczynkowy, gdzie dach wykonano z kasztanowca, domek z modrzewia, a molo z akacji.

Jawi się on jako zagubiony we francuskiej wsi domek, w którym mieszkałby niejeden rybak. Jednak położona naprzeciwko lasu Argonne oraz spokojnego chata może stać się Waszym schronieniem dzięki kilku kliknięciom myszy. Chata została zachowana wewnątrz w jak najbardziej surowym stanie, tak by jej goście niczym asceta, korzystali z jej ścian, jako miejsca spoczynku. Ideą La Cabane de L’Etang Millet jest skupienie się na obcowaniu z naturą, byciu na zewnątrz, oddaniu się aktywności fizycznej bądź kontemplacji.

Ta rustykalna chata, położona w Etang de Millet, w środku wsi Argonne zachwyca pięknem 25 hektarów przyrody. Chata na palach nad stawem Millet jest idealna dla dwóch osób, ale może wygodnie pomieścić cztery osoby. W swoim wnętrzu mieści trzy łóżka (jedno podwójne i jedno piętrowe). Posiada rozległy taras, na którym można podziwiać przyrodę, wsłuchać się w szum wody, gdzie można spożyć posiłek, ale także, gdzie można się ogrzać przy opalanym drewnem piecyku. Chcesz powędkować, popływać łódką, pospacerować? A może wolisz, usiąść z nogami zanurzonymi delikatnie w jeziorze i oddać się ciszy? Załatwione. W La Cabane de L’Etang Millet wszystko to masz na wyciągnięcie ręki.

Skusisz się na wyjazd? Zapraszamy do zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Le Chemin, Francja
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

La Cabane de L'Etang Millet