STODOŁY|94 – tu gdzie natura spotyka się z odrobiną luksusu

Wood of Fire

Partnerzy

O inspiracji

Zlokalizowany w sercu Beskidu Wyspowego ośrodek STODOŁY|94 powstał z chęci połączenia piękna górskiej natury z nowoczesną architekturą.

Do dyspozycji gości oddano dwa całoroczne 8-osobowe domy na wynajem.  Jak na nowoczesną STODOŁĘ przystało, czarna elewacja została wykonana z opalanej deski od polskiego producenta Wood of Fire oraz blachy na rąbek stojący. W środku każdego z domów znajdują się 3 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia, 2 łazienki oraz salon z jadalnią. Wnętrza obu STODÓŁ urządzono w innym stylu: nowoczesnym oraz boho.

W gorące dni goście mogą szukać ochłody w prywatnym basenie zewnętrznym, a zimniejsze wieczory spędzać w gorącej balii z bąbelkami. Znajduje się tu również duży ogród wraz z placem dla zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko oraz grillem. Bliskość otaczającej natury zapewnia nie tylko piękne widoki, ale i doskonałe warunki do wyciszenia się. Gości spragnionych nieco bardziej aktywnego wypoczynku ucieszy fakt, że w okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, a także kilka wyciągów narciarskich dla amatorów sportów zimowych.

STODOŁY|94 to miejsce, gdzie przyjeżdża się odpocząć od codzienny spraw, zgiełku miasta i pędu życia. Jest tu wszystko czego potrzeba, aby złapać oddech i naładować baterie.

Szukasz opalanej deski? Zajrzyj do Wood of Fire. 

Lokalizacja: Beskid Wyspowy, Polska

Do wynajęcia:

STODOŁY|94