Strandwood House

Standwood.de
Partnerzy

O inspiracji

Strandwood House to wakacyjna nowoczesna STODOŁA na wynajem, która znajduje się na pięknej wyspie Rugia na niemieckim wybrzeżu Morza Bałtyckiego.

Wyspa Ruegen to przepiękne, nieskażone przesadną cywilizacją miejsce, z linią brzegową, która zachwyca swą przyrodą, piaszczystymi plażami oraz czystą wodą. nowoczesna STODOŁA znajduje się na samym pograniczu maleńkiego portowego miasteczka Gager. Można tutaj obserwować codzienne czynności lokalnych rybaków i wdychać orzeźwiający zapach morza. Architektura tego budynku idealnie integruje się ze starymi domami rybaków. Modrzewiowa fasada przypomina swym wyglądem drzewo wyrzucone przez morze na plażę – stąd nazwa „Strandwood”, czyli plażowe drewno.

Ogromne wrażenie robią panoramiczne okna i sprytne wykończenie wnętrza, w którym może nocować aż 8 osób. Wystrój wnętrz jest celowo minimalistyczny, aby podkreślić i bardziej uwidocznić poszczególne rzeczy, takie jak kuchnia inspirowana właśnie drewnem, jakie możemy znaleźć spacerując po plaży. Ogrzewanie podłogowe i piec opalany drewnem gwarantują komfort przez cały rok. W pięknej łazience i wolnostojącej wannie z widokiem na morze każdy jest w stanie stworzyć sobie swoje idealne spa. Po sesji w saunie można schłodzić się pod prysznicem z wodą deszczową.

Lokalizacja: Niemcy
Tekst: nowoczesna STODOŁA