Strandwood House

STANDWOOD.DE
Partnerzy

O inspiracji

Strandwood House to wakacyjna nowoczesna STODOŁA na wynajem, która znajduje się na pięknej wyspie Rugia na niemieckim wybrzeżu Morza Bałtyckiego.

Wyspa Ruegen (dawniej Niemcy Wschodnie) to przepiękne, nieskażone przesadną cywilizacją miejsce, z linią brzegową, która zachwyca swą przyrodą, czystymi, piaszczystymi plażami oraz czystą wodą. Dla nas takie krajobrazy i otoczenie to gwarancja odprężenia dla ciała i duszy – prawdziwe antidotum dla pędzącego życia w mieście i uzależnienia od internetu.nowoczesna STODOŁA znajduje się na samym pograniczu maleńkiego portowego miasteczka Gager, gdzie można obserwować codzienne czynności lokalnych rybaków i wdychać orzeźwiający zapach morza. Architektura tego budynku idealnie integruje się ze starymi domami rybaków, a modrzewiowa fasada przypomina swym wyglądem drzewo wyrzucone przez morze na plażę – stąd nazwa „Strandwood”, czyli plażowe drewno.

Ogromne wrażenie robią panoramiczne okna i sprytne wykończenie wnętrza, w którym może nocować aż 8 osób. Wystrój wnętrz jest celowo minimalistyczny, aby podkreślić i bardziej uwidocznić poszczególne rzeczy, takie jak kuchnia inspirowana właśnie drewnem, jakie możemy znaleźć spacerując po plaży. Ogrzewanie podłogowe i piec opalany drewnem gwarantuję komfort przez cały rok.

W pięknej łazience i wolnostojącej wannie z widokiem na morze każdy jest w stanie stworzyć sobie swoje idealne spa, a po sesji w saunie można schłodzić się pod prysznicem z wodą deszczową. Trzeba jeszcze znaleźć tylko jakiegoś miejscowego rybaka, który mógłby zrobić masaż.

Lokalizacja: Niemcy

Tekst: nowoczesna STODOŁA