Ramko

Inspiracje

O partnerze

Eleganckie, nowoczesne i zaprojektowane ze stylistycznym umiarem. Wykonane w Polsce, z dbałością o najdrobniejszy detal, z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. Ponadczasowe i doskonale dopasowane do każdej aranżacji przestrzeni. Takie właśnie są lampy Ramko.

Nowoczesne oświetlenie produkujemy nieprzerwanie od 1992 roku. To wówczas powstała nasza rodzinna firma, która krok po kroku zbudowała pozycję lidera rynku oświetleniowego. Dziś Ramko to synonim klasy i wyrafinowanej stylistyki, która może zagościć zarówno we wnętrzach prywatnych: mieszkaniach, domach, rezydencjach, jak również we wnętrzach publicznych: restauracjach, bankach, hotelach i wielu innych.

Jako producent oświetlenia nieustannie się rozwijamy. W poszukiwaniu inspiracji i tworzeniu nowych projektów, sięgamy po szlachetne materiały – żakardowe tkaniny, jedwabie, ręcznie formowane szkło, naturalne forniry. Dzięki temu nasze lampy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Wierzymy, że nowoczesne oświetlenie łączy funkcjonalność z designem. Dlatego nasze lampy nie tylko perfekcyjnie rozświetlają przestrzeń, gdy są włączone, ale zdobią również gdy nie świecą. Dzięki nim wnętrze nabiera stylu i unikatowego charakteru.

Wśród naszych produktów znajdą Państwo lampy pozwalające zaaranżować oświetlenie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i biurowych. Są to: lampy wiszące, lampy podłogowe, designerskie plafony, kinkiety, lampki nocne oraz gabinetowe. Zachęcamy również do odkrycia naszych kolekcji hotelowych – doskonale sprawdzą się również w przestrzeniach biurowych, gastronomicznych czy usługowych.