Glamping Český ráj

GlamLife
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Wyobraź sobie, że zasypiasz przy dźwiękach spokojnego trzaskającego ognia, szelestu drzew i budzisz się przy śpiewie ptaków. Michał i Karel to współzałożyciele projektu GlamLife. Oboje dorastali na wsi, ale jak to często bywa, kariera zaprowadziła ich do miasta. Poczuli jednak potrzebę znalezienia oaz spokoju, w których mogliby odpocząć, odstresować się i ponownie zanurzyć w wiejskiej atmosferze. I tak narodził się ich pierwszy projekt Glamping Český Ráj.

Pierwotnie stworzyli pierwszy glamping dla siebie. Jednak kiedy opublikowali go na Airbnb, odkryli, że nie tylko oni czasami potrzebują ucieczki od ruchliwego życia miejskiego. To zmotywowało ich do powołania projektu GlamLife. Ich głównym celem jest tworzenie niezapomnianych miejsc, w których goście mogą odłożyć na bok swoje troski i w pełni cieszyć się pięknem natury oraz romantycznymi chwilami w otoczeniu pełnym luksusu.

Około 18 metrów kwadratowych wnętrza chatki zapewni Ci zapierający dech w piersiach widok na otaczającą przyrodę z łóżka. Ogrzewanie elektryczne jest dostępne przez chłodniejsze dni, a glamping jest w pełni izolowany, więc na pewno nie będzie Ci zimno. Dzięki w pełni wyposażonej kuchni na świeżym powietrzu możesz delektować się poranną kawą lub herbatą na miejscu, a do gotowania znajduje się kuchenka gazowa, grill na świeżym powietrzu i kominek. W chacie znajduje się zadaszony prysznic na zewnątrz i sucha toaleta, które są przeznaczone wyłącznie dla gości.

Lokalizacja: Kosmonosy, Středočeský, Czechy
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole