Hanne’s House

Four Seasons Sotheby’s International Realty
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Duński artysta wypełnił drewnianą chatę ręcznie wykonanymi detalami i atmosferą hygge. Dodał w obrębie bryły także pracownię i domek na drzewie. Czyż Hanne’s House nie jest najprzytulniejszym domkiem w północnej części stanu Nowy Jork? Urokliwe 362 metry kwadratowe na rynek trafiły za 950 tysięcy dolarów.

Hanne’s House to pełne wyobraźni schronienie dla artystów z dala od miasta, położone na ponad 46 malowniczych akrach w regionie znanym z obfitości szerokich rzek, falistych łąk i rozległych widoków na góry. Pierwotnie został zbudowany jako skromna chatka myśliwska w latach 40., a obecny właściciel, urodzony w Danii artysta, spędził ostatnie cztery dekady, tworząc wyjątkowo wyjątkowy dom z rozległym układem. Każdy zakątek ma swoją historię, od niezliczonych ręcznie wykonanych kominków, wielopoziomowe tarasy oraz artystyczny i domek na drzewie.

Dom z drewna i kamienia położony jest na końcu długiego żwirowego podjazdu, w otoczeniu lasu. Jasnoczerwone drzwi zachęcają do zapoznania się z wnętrzem. Wysokie okna otaczają przestrzenie mieszkalne, wpuszczając do środka mnóstwo słońca i otoczenia. „Główny apartament jest magiczny, wyposażony w garderobę, wannę z zabytkową miedzianą wanną i kamienny kominek, a wszystko to umiejscowione nad strumieniem wijącym się wśród skał pod nim” – zauważają agenci Four Seasons Sotheby’s International Realty. Kilka kroków od głównego apartamentu znajduje się pokój odnowy biologicznej z sauną. Na terenie nieruchomości znajduje się również pensjonat, który z powodzeniem może pełnić funkcję studia lub wynajem krótkoterminowy.

Lokalizacja: 6838 Route 23c, Lexington, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole