nortehaus

nortehaus
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Usytuowany nad ziemią, otoczony rzeką i drzewami, nortehaus zaprojektowano jako miejsce ucieczki i uziemienia. Z dala, ale niezbyt daleko od miasta. Czerpiąc z wpływów nordyckich i japońskich, nortehaus honoruje prostotę, dobre towarzystwo, zrównoważony rozwój i wszystko, co związane z hygge.

Minimalistyczny w swoim ogólnym wyglądzie i maksymalistyczny w naturalnych elementach teksturowych. Nortehaus pozwala, aby otaczająca przyroda była centralnym punktem dzięki oknom sięgającym od ściany do ściany, od podłogi do sufitu. Główna sypialnia wyposażona jest w duże łóżko, dużą wannę i piękną łazienkę. Widok mówi sam za siebie. Część dzienna, jadalnia i kuchnia to koncepcja otwarta. Ekspansywny w swoim designie i zjednoczony z naturą. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystko, czego możesz potrzebować. Za kuchnią znajduje się druga sypialnia oraz w pełni wyposażona łazienka z prysznicem wyłożonym kafelkami od podłogi do sufitu.

Wszystkie elementy w całym Nortehaus zostały wybrane z uwzględnieniem materiałów najwyższej jakości. Kilka kroków od przytulnego wnętrza znajduje się krótka ścieżka w dół do brzegu rzeki, gdzie goście mogą wybrać się na leniwą kąpiel w lecie lub zimną kąpiel w chłodniejszych miesiącach.

Lokalizacja: Kawartha Lakes, Kanada
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Wypocznij w stodole