45 Pets in Beautiful Modern Homes

Partnerzy

O inspiracji

Niektórzy są wręcz przekonani, że dom nie jest w 100 procentach kompletny, jeśli nie ma w nim jakiegoś futrzaka. Bez wątpienia, zwierzęta wprowadzają do naszych domów dodatkową ilość szczęścia i życia, a my w pełni popieramy taką ideę, niejednokrotnie w pięknych wnętrzach prezentując także psy, koty, czy innych ulubieńców właścicieli.

Oto kilka przykładów pokazujących, że zwierzaki niezwykle uroczo prezentują się w perfekcyjnych, nowoczesnych wnętrzach.1. Przy wejściu Bruce’owi towarzyszy syn Sozé oraz pies Izzy. Wiejski dom z lat 1940-tych, pokryty gontem, został odnowiony przez architekta Randalla Recinosa, projektanta Briana Paquette oraz wykonawcę Dylana Conrada.
2. Na betonowym podwórzu Yuka i Aaron obserwują zabawę bliźniąt Emersona i Jaspera, córek Maude i Mirene oraz towarzyszącego im psa o imieniu Alfie.
3. W salonie pies Daphne wypoczywa na wygodnej sofie firmy Modernica. Wystrój podkreśla krzesło LCM projektu Charless  i Raya Eames dla firmy Herman Miller oraz obraz namalowany przez artystkę z Brooklynu, Joyce Kim.
4. Część fasady – połączenie ekranów shoji oraz drzwi stodoły – można przesunąć, by otworzyć dom na ogród. Skrzynie z jadalnymi roślinami wzbogacają doświadczenia kulinarne Mary, której zawsze towarzyszy jej wierna kotka.
5. W salonie domu w Vancouver na sofie Coronado projektu Afry i Tobiego Scarpy dla firmy B&B Italia siedzą Omer Arbel i Aileen Bryant. Towarzyszy im ich wyżeł weimerski Bowie, boa Picasso oraz wąż królewski Legs.
6. Powściągliwe wnętrze definiuje nie tylko sufit z krawędziami, ale też surowe, prefabrykowane panele. Dom ogrzewa piec opalany drewnem, a w tym prostym wnętrzu świetnie czuje się kot Max, który drzemie na dywaniku w stylu vintage, kupionym na eBayu.
7. Wyjście awaryjne dla psa, z którego chętnie korzysta czarny pudel Max, który – jak twierdzi jego właściciel – kocha ten domek nad jeziorem.
8. Kaplan i jego suczka Bella byli w stanie zaszaleć z sofą z firmy Ligne Roset, ponieważ ich dom kosztował mniej niż 100 dolarów za metr kwadratowy.
9. Kot Moby siedzi na swym ulubionym parapecie, który architekt stworzył wycinając geometryczny wzór w płycie MDF, która jest nie tylko tania, ale też łatwa w obróbce. Dodatkowo, prezentuje się bardzo gustownie, kiedy zostanie odpowiednio pomalowana.
10. Benedetta pozuje ze swą papużką, która zawsze bacznie obserwuje wchodzących do domu, siedząc na swej żerdzi w domowej bibliotece.

Tekst: nowoczesna STODOŁA