Dwie siostry Bendigo Cabins

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Bendigo Cabins to tak naprawdę dwie bryły położone od siebie w znacznej odległości, tak, by nie zaburzać komfortu wypoczynku. Poznajcie The Dunstan Cabin oraz jej nieco jaśniejszą młodszą siostrę – The Pisa Cabin.Jak podają na swojej stronie – „znajdź nas pośrodku niczego, lecz w sercu wszystkiego” – enigmatycznie, prawda? Bendigo Cabins to przykład nowoczesnej STODOŁY w Nowej Zelandii, gdzie slow life nabiera innego wymiaru.

The Pisa Cabin to młodsza siostra z rodziny Bendigo. Jej kolorystyka utrzymana jest w jasnych tonach, gdzie schronienie znajdą dwie osoby. „Pisa” kusi najwyższej jakości materiałem pościeli i lnianymi szlafrokami. Wnętrze ociepla kominek opalany drewnem, na którym można również przygotować pierwszorzędne pianki marshmallows. Dla głodnych historii, nowoczesna STODOŁA oferuje pokaźny zbiór książek. A! Na zewnątrz znajdziecie głęboką wannę wolnostojącą – wyobraźcie sobie kąpiel pod gołym niebem… Jeśli marzycie o relaksującej kąpieli, w tej kwestii możecie zwrócić się do Riho lub Isante.

Starsza siostra The Dunstan Cabin – opisywana jako ta burzliwa, bo wykonana z ciemnej deski opalanej. Czerń drewna dodaje jej charakteru, w jej wnętrzach nie ma miejsca na nudę. A może i wy chcecie dodać lekkiego pazura swoim projektom? Zajrzyjcie do Wood of Fire lub Degmedy, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dunstan Cabin stworzona jest analogicznie do Pisa Cabin, różni się jednak kolorystyką. Ciemne tony utrzymane są również w jej wnętrzu. Ah! Wanna na powietrzu wbudowana jest w dolny taras, ot różnica (niebagatelna).

Masz ochotę na ucieczkę w ramiona sióstr Bendigo Cabins? Zajrzyj do zakładki nowoczesnej STODOŁY „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Wanaka, Nowa Zelandia
Tekst: nowoczesna STODOŁA