Celebruj każdy moment

Domki MOMENTY

Partnerzy

O inspiracji

Domki Momenty to kompleks sześciu, całorocznych domków letniskowych znajdujących się w otulinie lasu w Słajszewie. Każdy z nich to niepowtarzalne 80 metrów kwadratowych dla tych, którzy cenią sobie wygodę, komfort, a przede wszystkim intymność.

Tworząc Domki Momenty właściciele mieli tylko jeden cel: wtopić w otaczający krajobraz 6 wyjątkowych domów tak, aby maksymalnie celebrować każdy moment z naturą. Czeka tu na Ciebie rzeka, las i nieopodal najpiękniejsza plaża w Polsce, a także prawdziwie niezapomniane momenty.

Moment na plażę

Domki oddalone są zaledwie 5 kilometrów od jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce! Wyobraź sobie białą, szeroką, niemalże pustą plażę, szum fal, śpiew ptaków. A teraz otwórz oczy – to plaża w Słajszewie! Zieleń iglastego lasu, biel drobnego piasku oraz błękit czystego morza sprawią, że zakochasz się w tym miejscu. Miejsca dzikie, pełne nieodkrytych i bezludnych zakamarków, idealne dla miłośników natury.

Moment na rower

Malownicze rowerowe szlaki turystyczne, wśród świerkowych lasów, ciągną się kilometrami od Stilo aż do Lubiatowa. Trasy wiodą wzdłuż morza, a co kilka kilometrów znajduje się ścieżka prowadząca wprost na plażę. Jeśli więc podczas przejażdżki zamarzysz o odpoczynku na pięknej plaży, to w każdej chwili możesz to zrobić! Przez Lubiatowo przebiega również EuroVelo10 – europejski szlak rowerowy, tak zwany Szlak Wokół Bałtyku.

Moment na przejażdżki konne

Jeśli marzysz o przejażdżce na koniu po pięknej plaży, malowniczych łąkach i lasach, to nieopodal naszych domków znajduje kilka stadnin koni, w których możesz spróbować swoich umiejętności jeździeckich. Stadnina koni Słajszewo, Ciekocino oraz Lubiatowo wspaniale urozmaici Twój pobyt. Nie ma piękniejszego miejsca do przejażdżki konnej, niż biała plaża Lubiatowo i Słajszewo. Podczas wakacji nad morzem – atrakcje konne zapierają dech w piersiach!

Moment na spacer

To może krótki spacer po lesie i polanie znajdujących się tuż przy Domkach Momentach? Spacer kilka kilometrów nad morze, czy spacer kilkadziesiąt kilometrów po mięciutkim, białym piasku wzdłuż wybrzeża? Dzięki idealnej lokalizacji naszych luksusowych domków nad morzem, możesz codziennie spacerować po pachnących, sosnowych lasach znajdując świeże grzyby i jagody oraz po białych plażach wdychając morską bryzę i wsłuchując się w szum morza.

Moment na spływ kajakowy

Podczas Twojej wizyty nad morzem, atrakcja, jaką jest spływ kajakowy po zawiłych meandrach rzek, jeziorach, aż do morza, dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Miejsc, gdzie możesz udać się na spływ kajakowy nad morzem jest naprawdę wiele. Są również różne stopnie trudności począwszy od krótkiego, kilkukilometrowego spływu kajakowego po łagodnej rzece, aż po kilkunastokilometrowe spływy kajakowe szybkim nurtem z przeszkodami.

Moment na jogę i medytacje

Nasze domki w lesie są znakomitym miejscem dla osób poszukujących wyciszenia. Każdy domek wyposażony jest w zestaw do jogi. Natura, szum morza, rzeki, zapach lasu i śpiew ptaków. Codziennie możesz wybrać inne miejsce na relaks. Joga nad morzem, medytacje nad morzem, joga w lesie, medytacje w lesie lub joga i medytacje w zaciszu Twojego domku z pięknym widokiem na rzekę i las.

Moment na saunę

Na terenie ośrodka Domki Momenty znajduje się 6-osobowa przeszklona sauna. Podczas sesji nie patrzysz w ścianę, tylko na piękny, sosnowy las. Sauna oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia odporność. W połączeniu z widokiem na otaczającą naturę staje się istną oazą zdrowia i spokoju.

Moment na tężnię

W naszych domkach stawiamy na zdrowie i naturę. Do dyspozycji gości będzie tężnia solankowa, która wokół siebie tworzy wyjątkowy mikroklimat. Tężnia solankowa ma rewelacyjny wpływ na zdrowie, dostarcza wielu niezbędnych mikroelementów i świetnie działa na górne drogi oddechowe. Czas inhalacji powinien trwać około 30 minut, a najlepszy moment do korzystania z tężni solankowej to ciepły, wietrzny dzień. Inhalacje są idealne szczególnie dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie powietrze zanieczyszczone jest smogiem.

Nie czekaj, zarezerwuj swój moment.

Jesteście ciekawi jak wygląda codzienność w nadbałtyckich Domkach Momenty? Zapraszamy do zakładki na naszej stronie oraz do śledzenia obiektu na Instagramie oraz Facebooku.