Zabytkowy pobyt w Coddington Mill Lakehouse

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Coddington Mill Lakehouse to wyjątkowy domek położony nad małym jeziorem w ustronnym zakątku na terenie zabytkowego Coddington Mill.Urocza wioska Coddington jest obszarem chronionym. Mieści się zaledwie 14,5 km od historycznego miasta Chester, w samym środku zapierającej dech w piersiach okolicy Cheshire. Coddington Mill Lakehouse z łóżkiem typu king-size może pomieścić dwie osoby. W łazience znajduje się prysznic, toaleta i umywalka, podczas gdy na tarasie pod gwiazdami czeka oszałamiająca miedziana wanna.

Zimą ogrzewa kominek opalany drewnem. Latem dwuskrzydłowe drzwi otwierają się na prawie całą długość tarasu, odsłaniając cudowną przestrzeń do siedzenia, relaksu i cieszenia się jeziorem. Coddington Mill Lakehouse posiada zewnętrzny piec opalany drewnem – fantastyczny, aby upiec domową pizzę! Bez obaw, kuchnia jest świetnie wyposażona, a pyszne produkty można zakupić w lokalnym sklepie rolniczym.

Właściciele – Sally i Matt w sierpniu 2019 zakupili Coddington Mill. Dom był dostępny na rynku od ponad pięciu lat. Jako zabytkowy budynek na obszarze objętym ochroną konserwatorską był dość zniechęcającym projektem. Pomimo ryzyka, zakupili oni posiadłość. I pobyt każdego gościa pomaga wyremontować Coddington Mill. „Mamy nadzieję, że zakochasz się w tym wyjątkowym małym odosobnieniu i wrócisz ponownie w przyszłości i będziesz śledzić zmiany, które udało nam się wprowadzić. Młyn i jego tereny są domem dla naszych kur, kaczek, świń, pszczół i wspaniałego sadu owocowego, więc miejmy nadzieję, że podczas wizyty będziesz mógł cieszyć się niektórymi z nich”.

Marzysz o wypoczynku? Zapraszamy do zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Coddington, Anglia

Tekst: nowoczesna STODOŁA