Ukryta w zagajniku Cozy Rock Cabin

Kategorie: Wnętrza
Partnerzy

O inspiracji

Starannie zaprojektowana nowoczesna STODOŁA to raj – jak podają właściciele – dla par, cyfrowych nomadów, ale i prawdziwych #naturelovers. Promowana hashtagiem #thewaylifeshouldbe w istocie pokazuje, jak powinno wyglądać życie. W stylu slow.Cozy Rock Cabin swoją duszę zawdzięcza przede wszystkim właścicielom – Janice i Seanowi, którzy na każdym etapie od planów po wykończenia własnymi rękoma dokładali przysłowiowe cegiełki. Włożone serce w projekt w południowej części stanu Maine zaowocowało komfortową przestrzenią, gdzie można odpoczywać i pracować.

We wnętrzu nowoczesnej STODOŁY kusi nas łóżko typu king-size, z kolei na poddaszu czeka na nas łózko z kącikiem do czytania, skąd rozpościera się widok na las. Domek zapewnia wszelkie dogodności, w tym w pełni wyposażoną kuchnię, dzięki czemu ze sobą należy zabrać kilka osobistych szpargałów i dobrą energię.

Cozy Rock Cabin otwierają swoje rezerwacje co trzy miesiące, tak, aby właściciele mogli planować swoje podróże, a goście nie kolejkowali się na długiej liście oczekujących.

Jesteś fanem życia w stylu slow? Zajrzyj do naszej zakładki „Do wynajęcia”, zwolnij w jednym z naszych propozycji do wynajęcia.

Lokalizacja: Freeport, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA