Drewniane drzwi zewnętrzne w nowoczesnym budownictwie

PARMAX

Partnerzy

O inspiracji

Drzwi X-FAKTOR produkowane przez firmę PARMAX to nowa jakość w świecie nowoczesnych drzwi zewnętrznych. Drzwi X FAKTOR podnoszą poziom estetycznych wrażeń i designu, jednocześnie cechując się funkcjonalnością, trwałością i pewnością, czyli właściwościami kojarzonymi nierozerwalnie z tradycyjnym, solidnym rzemiosłem i ekskluzywną, ręczną pracą wykończeniową.

Zawias pivot to jeden z popularniejszych elementów ich oferty drzwi wejściowych niestandardowych. Obrotowe drzwi pivotowe to drzwi wahadłowe, które obracają się na osi pionowej (wrzecionie). Drzwi na zawiasach pivot różnią się od tradycyjnych drzwi miejscem przymocowania zawiasów. Zachwycają zatem nie tylko swoim oryginalnym wyglądem i elegancją. Dzięki unikalnej budowie zawiasy pivot są w stanie utrzymać dużo większy ciężar niż standardowe zawiasy. W przypadku zwykłych drzwi cały ich ciężar utrzymuje się na zawiasach. Drzwi na zawiasach pivot zawdzięczają swojej konstrukcji możliwość przeniesienia ciężaru z zawiasów na ościeżnicę, dzięki czemu są dużo mniej narażone na nagłe uszkodzenia.

Dzięki stosowaniu najnowszych technologii i najlepszych w swojej klasie gatunków drewna osiągają produkty najwyższej jakości. Drzwi zewnętrzne to nie tylko estetyczny element dopełniający wizerunek domu, ale także jego bariera ochronna. Drzwi Parmax wyposażono w szereg modułów zabezpieczających przed niechcianymi gośćmi. Zamek listowy automatic 3-punktowy, długa listwa zaczepowa, blokady antywyważeniowe, szyba antywłamaniowa, dwuczęściowe rygle – w firmie PARMAX bezpieczeństwo na najwyższym poziomie to standard. Korzystając z dobrodziejstw najnowocześniejszych technologii, oferują także czytniki linii papilarnych, jak również klawiatury kodowe czy skanery twarzy.

 

 

Partner

PARMAX