Fabryka Tarasów – doradztwo i kunszt

Fabryka Tarasów Zaplanowany Dom
Partnerzy

O inspiracji

Wybór deski tarasowej

Fabryka Tarasów oferuje szeroki wachlarz możliwości. Mogą Państwo dokonać wyboru pomiędzy różnymi typami desek tarasowych, począwszy od tych z betonu przypominające naturalne drewno, aż po surowiec wykonany z kompozytu. „W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty producentów takich jak Lenta, Trex, Timberness, Millboard, Twinson, Newtechwood Ultrashield, Gamrat, Dekard, DeckHouse. Dzięki temu mamy bardzo duże pole manewru w profesjonalnym doradztwie, zarówno jeśli  chodzi o materiał, jak i sposób montażu i rodzaj zastosowanej podbudowy.”.

Montaż

Jeżeli zdecydujesz się na doradztwo specjalistów z Fabryki Tarasów możesz również skorzystać z usługi montażu. „Gwarantujemy profesjonalny montaż tarasu wraz z wyborem odpowiedniej podbudowy tak, aby spełniał on wymagania Klienta i dodatkowo służył długi czas”. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi doradztwa bez korzystania z usługi montażu. Wówczas firma przygotuje potrzebne informacje, a także przekaże instrukcję, jak przygotować się do samodzielnego ułożenia desek tarasowych lub tarasowych płyt betonowych.

Fabryka Tarasów radzi: drewno czy kompozyt?

Kupując deski kompozytowe, warto pamiętać o ich mocnych stronach. Na liście atutów tego produktu znajduje się przede wszystkim: wytrzymałość, wysokie walory wizualne, bezpieczeństwo użytkowania, brak drzazg i idealnie gładka nawierzchnia, odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych, uniwersalność i wszechstronność zastosowania, ekologiczność (możliwość poddania tego produktu recyklingowi), nieskomplikowany montaż oraz łatwość utrzymania w czystości.

Deski kompozytowe wygrywają w pojedynku z drewnianymi deskami, ponieważ w ich przypadku nie ma obowiązku przeprowadzania regularnych zabiegów konserwujących, zabezpieczających i pielęgnujących. W taki sposób oszczędza się czas, który należałoby przeznaczyć na realizację tych prac, jak również pieniądze, jakie trzeba byłoby wydać na zakup specjalistycznych preparatów impregnujących, które nie należą do najtańszych.

Fabryka Tarasów to nie tylko sklep, gdzie zaopatrzysz się w jakościowy produkt. Marka na łamach swojej strony prowadzi szeroko rozwinięty cykl doradczy – jeśli szukasz fachowych informacji – sprawdź co w tarasowej tematyce powie Fabryka Tarasów. Zapraszamy również do śledzenia ich mediów społecznościowych – Instagrama oraz Facebooka.

Fabryka Tarasów
Ersal sp. z.o.o.
ul.Warsztatowa 5, 33-100 Tarnów
tel. (+48) 14 30 70 270

Architekt

Fabryka Tarasów