Koncepcja opierała się na połączeniu nowoczesnej STODOŁY ze stylem podhalańskim

ARCHI- PLAN MARCIN CHRYCZYK
Partnerzy

O inspiracji

Mała Gorczańska Chatka zlokalizowana jest w sercu Gorc, a dokładnie w Ochotnicy Dolnej, która słynie z ciszy, spokoju oraz mnóstwa szlaków turystycznych po których można podróżować w każdym wieku- indywidualnie jak i całymi rodzinami.

Chatka- tak jak nazwa wskazuje, jest małym domkiem. Swoim stylem nawiązuje do architektury Podhala i obiektów będących dla niej pierwowzorem. Bryła budynku odnosi się do nowoczesnej STODOŁY, a połączenie modrzewiowej elewacji i dachu w stylu „na podwójny rąbek stojący” wzbudza zainteresowanie.Luksusowo wyposażony domek posiada nowoczesną, w pełni wyposażoną kuchnię, salon z jadalnią i dużym telewizorem oraz bezprzewodowym internetem wi- fi. Chatka posiada dwie sypialnie i może łącznie gościć 6 osób. Łazienka jest w sam raz- przestronna, bardzo jasna i przyjemna, oferuje duży prysznic

Wokół domku znajduje się duży ogród w którym znajdziecie hamaki, leżaki, stół z ławkami, palenisko, a przede wszystkim kilkadziesiąt starych drzew, które jesienią mienią się tysiącem barw, a w lecie generują przyjemny cień, który pozwala w pełni relaksować się i bawić… Tutaj możecie naprawdę w pełni odpocząć, nabrać sił i cieszyć się sobą.  Znajdziecie miejsce na grę w piłkę, badmintona czy nawet podchody.

W Gorcach o każdej porze roku możesz znaleźć coś dla siebie. W lecie pochłoną Cię długie spacery z możliwością podziwiania szczytów, jesienią zachwycisz się prawdziwymi kolorami złotej polskiej jesieni. Z kolei w zimie możesz z każdej górki zjechać na sankach. U nas nie znajdziesz tłumów turystów i kolejek do każdej atrakcji, mimo tego jest ciekawie.

Gospodarz

Mała Gorczańska Chatka