Na brzegu jeziora w Wielkiej Brytanii stanęła nowoczesna STODOŁA

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Położony na skraju pełnego zieleni Derwentwater w Krainie Jezior, dom na wodzie Lingholm Boathouse oferuje cichą i romantyczną ucieczkę dla dwojga.Lingholm Boathouse otoczony jest jednymi z najbardziej spektakularnych wzgórz Lakeland. Skiddaw, Blencathra i Borrowdale Fells znajdują się w pobliżu, oferując jedne z najlepszych tras spacerowych w kraju.

Apartament w stylu skandynawskim obejmuje kuchnię, salon, łazienkę i sypialnię z widokiem na Derwentwater z każdego pokoju. Zewnętrzną część mieszkania wyłożono drewnem i kamieniem, dzięki czemu idealnie komponuje się z naturalnym otoczeniem. Jest też balkon, który jest idealnym miejscem na spokojną poranną kawę, lub na romantycznego wieczornego drinka o zachodzie słońca. Jedna strona apartamentu jest w pełni przeszklona, ​​dzięki czemu piękne widoki na jezioro można podziwiać nawet z wanny.

W pełni wyposażona kuchnia prowadzi do przestronnego salonu i jadalni. Zrelaksuj się na jednej z wygodnych sof i rozkoszuj się widokami lub ciesz się nimi w luksusowej wolnostojącej wannie w sypialni.

Lokalizacja: Keswick, Wielka Brytania
Tekst: nowoczesna STODOŁA