Love Shack, czyli miłosna chatka na wymarzonej farmie

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Ten stary dom na półwyspie Mornington, położony półtorej godziny od Melbourne, został przekształcony w nowoczesny nadmorski Loveshack dla gwiazd „The Block”, Dei i Darrena Jolly.Love Shack to serial telewizyjny opowiadający o przygodzie jednej z ulubionych par programu telewizyjnego The Block, Dea i Darren Jolly, którzy tworzą swoje marzenie o rodzinnej farmie na Półwyspie Mornington.

Darren jest chłopcem ze wsi, profesjonalnym budowniczym domów i byłą gwiazdą AFL. Dea jest dziewczyną z miasta oraz szanowaną i wpływową projektantką wnętrz. Razem stanowią idealną kombinację, aby podjąć wyzwanie przekształcenia tej małej, zaniedbanej farmy w oszałamiającą rodzinną wiejską kryjówkę. Podczas procesu należało zmierzyć się ze wszystkimi wyzwaniami wrażliwego środowiska i surowych nadmorskich warunków pogodowych.

Na zewnątrz obiekt kontrastuje z rustykalnymi i nowoczesnymi elementami z użyciem betonu, drewna i stali Colourbond. Estetykę przybrzeżną kontynuowano wewnątrz dzięki naturalnemu drewnu i fakturom, polerowanym betonowym posadzkom i odsłoniętym belkom w całym budynku. Otwarta kuchnia, salon i jadalnia są wypełnione światłem. Można z nich podziwiać widoki na rodzimy ogród przez duże okna i szklane drzwi. Nasz zespół architektów stworzył idealne miejsce wypadowe, z uwzględnieniem basenu, strefy na świeżym powietrzu i wielu stref rozrywki.

Lokalizacja: Półwysep Mornington, Australia
Tekst: nowoczesna STODOŁA