nowoczesna STODOŁA z panelami fotowoltaicznymi

WT ARCHITECTURE
Partnerzy

O inspiracji

Większość tego typu projektów zwykle kończy na kartkach w uniwersyteckim archiwum, ale nie tym razem. Na Wydziale Architektury Uniwersytetu Kansas w Stanach Zjednoczonych powstają ciekawe, odważne i nowatorskie rozwiązania budowlane wykonane przez samych studentów. Oto jeden z nich – dom zasilany energią słoneczną z paneli fotowoltaicznych.

Boom na fotowoltaikę obserwujemy także w Polsce. Instalacje fotowoltaiczne są teraz zamontowane na 400 tys. domów w naszym kraju. Pod względem przyrostu nowych mocy znajdujemy się już na piątym miejscu w Europie, zaraz za Hiszpanią, Niemcami, Holandią.Panele fotowoltaiczne w Polsce najchętniej zakładane są przez indywidualnych prosumentów, których przekonuje energia prosto ze słońca, gwarantująca duże oszczędności na rachunkach za prąd.
Według dostępnych szacunków, Polacy zainwestowali w mikroinstalacje już około 6 mld zł.

O popularności fotowoltaiki może świadczyć fakt, że wiele banków przygotowało specjalne formy finansowania inwestycji w panele słoneczne. Zmiany są widoczne gołym okiem: jeszcze kilka lat temu o energii słonecznej dyskutowało wąskie grono pasjonatów, a dziś coraz częściej mówi się o tym, że panele fotowoltaiczne znajdą się na co piątym domu w kraju.

Jeżeli zastanawiacie się nad instalacją fotowoltaiczną to warto powierzyć realizację inwestycji firmie, która działa kompleksowo i skutecznie. Taką marką na polskim rynku jest @Edison EnergiaPolska – najszybciej rozwijająca się spółka fotowoltaiczna, realizująca ponad 1000 instalacji miesięcznie.

Firma oferuje pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności do uzyskania dotacji. Ponadto angażuje się w każdy etap prac prowadzących do samodzielnej i bezobsługowej produkcji energii prosto ze Słońca.

Kompleksowa usługa Edison Energia w 6 prostych krokach:

1. Spotkanie z doradcą
Na bezpłatnym spotkaniu nasz Doradca oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej. Dokona również analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.

2. Projekt instalacji
Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany w oparciu o szczegółowe informacje, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu.

3. Finansowanie
Edison Energia pomaga w otrzymaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z kilkoma bankami, dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna i często nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.

4. Montaż i audyt
Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz audyt powykonawczy, który zapewnia bezpieczeństwo działania instalacji fotowoltaicznej.

5. Podłączenie
Dla Twojego komfortu gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

6. Opieka
Po montażu, nasi Doradcy są dostępni dla Was 24/7. Specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.

Dołącz do grona 10 000 zadowolonych klientów Edison Energia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na bezpłatne spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: www.edisonenergia.pl/kontakt

 

Producent

Edison Energia