Poconos Creekside Cedar ucieczką w nieznane

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Poconos Creekside Cedar znajduje się dwie godziny drogi od Nowego Jorku i jak podają właściciele – tam znajdziesz powrotną drogę do natury, odpoczniesz od świateł miasta i doświadczysz ucieczki w ramiona spokoju.

Spokojna lokalizacja pensylwańskiej Poconos Creekside Cedar wynika z sąsiedztwa lasu. Nie ma nic przyjemniejszego i bardziej relaksującego niż szum liści o poranku i wszechobecna zieleń. Praca zdalna lub pełen wypoczynek – tu możesz mieć wszystko.

Przestronny salon wieńczy kominek opalany drewnem. A wnętrze wykończone jest drewnem cedrowym. Stąd przez ogromne przeszklenia wychodzi widok na majestatyczny las. Drewno, trzask ognia oraz zieleń za oknem otulą Cię spokojem. Poconos Creekside Cedar jest miejscem, aby zwolnić, rozkoszować się prostymi rzeczami w życiu, wylogować się z przestrzeni internetowej i odetchnąć. To nie jest domek wypoczynkowy, tutaj możesz poczuć się jak u siebie – na ten krótki czas wyjazdu, cedrowe ściany są Ci domem. A jeśli wybierzesz się tutaj z grupą znajomych bądź rodziną – spędź czas przy ognisku bądź grillu. A może marzysz o wieczorze filmowym? Właściciele zapewniają projektor :).

Marzysz o podróży? Zapraszamy do naszej zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Tobyhanna, Stany Zjednoczone
Tekst: nowoczesna STODOŁA