nowoczesna STODOŁA zaprojektowana z myślą o rodzinie

DCD LOUIS TRERISE PHOTOGRAPHY
Partnerzy

O inspiracji

Ta nowoczesna STODOŁA w Quail Rise w amerykańskim stanie Georgia została zaprojektowana z myślą o rodzinie. Duże przestrzenie dzienne, cztery sypialnie i trzy łazienki pozwolą wygodnie przenocować nawet 16 osób. Projekt opracowany przez firmę DCD zdobył w 2017 roku nagrodę Masterbuilders House of the Year Gold.

W pokoju z łóżkami piętrowymi znajdzie się miejsce do spania dla ośmiu osób, a główna łazienka została zorganizowana w taki sposób, że może z niej korzystać kilkoro gości jednocześnie. Toaleta i prysznic są oddzielone szklanymi drzwiami od przestrzeni z umywalką i wanną. Sypialnia główna z łazienką oferuje z kolei właścicielom nie tylko komfort, ale też pełną prywatność.Projekt nowoczesnej STODOŁY łączy się z doskonałym projektem otoczenia, które zapewnia domownikom i ich gościom różnorodne przestrzenie do wykorzystania. Tuż obok domu zorganizowano miejsce na grilla, zewnętrzną kuchnię z piecem do pizzy, a także całe spa ze słonecznym tarasem. Duży salon został zaprojektowany w taki sposób, by w pełni łączył się z otoczeniem domu, pozwalając podziwiać krajobrazy także z sofy przed telewizorem.

Prosta konstrukcja, trwałe powierzchnie i materiały, wykończenia niewymagające dużego nakładu pracy podczas użytkowania oraz świetnie dobrane nasadzenia sprawiają, że koszty budowy i późniejszego utrzymania zostały zredukowane do minimum. Doskonałej jakości stolarka oraz ocieplenie domu, wraz z systemem ogrzewania podłogowego, zapewniają komfort użytkowania przez cały rok. Kominek na drewno wprowadza ciepłą i rodzinną atmosferę, dzięki czemu ten dom doskonale spełnia swój rodzinny cel.

Lokalizacja: Georgia, USA
Tekst: nowoczesna STODOŁA