Quaker BARNS

Partnerzy

O inspiracji

Quaker BARNS to zestaw dwóch zmodernizowanych STODÓŁ które są częścią zabudowań rolniczych pochodzących z XVII wieku, znajdujących się w angielskiej wsi Haveringland w hrabstwie Norfolk. Obydwa budynki można wynajmować przez cały rok, ciesząc się pięknymi widokami falistych łąk i lasu widocznego z oddali. Przebudowane STODOŁY są jasne i przestronne, wykończone w stylu nowoczesnym i ekologicznym. To doskonałe miejsce na wycieczki po jeziorach i rzekach Norfolk, czy pobliskich plażach. Pomiędzy wypadami goście mają też gwarancję wypoczynku w spokojnej atmosferze angielskiej wsi.

STODOŁA o nazwie Hall BARN to wiejski dom, który pomieści od 8 do 9 osób. Na parterze znajduje się duża, otwarta kuchnia, jadalnia i salon ogrzewany drewnem. Przesuwne drzwi prowadzą na prywatny taras od strony południowej wraz z prywatną częścią ogrodu. Na górze otwarty korytarz prowadzi do dwóch sypialni z własnymi łazienkami. Hall BARN można wynająć samodzielnie lub z drugą STODOŁĄ. Wtedy w obu budynkach zmieści się w sumie 17 osób.

Druga STODOŁA, zwana Quaker BARN, ma parter o dwóch różnych poziomach, a miejsc sypialnych wystarczy dla 8 osób. Kuchnia i jadalnia znajdują się nieco wyżej, zapewniając widoki na ogród kuchenny. Po kilku stopniach schodzimy niżej do salonu z piecem opalanym drewnem. Przesuwne drzwi prowadzą do prywatnej części ogrodu. W domu mieszczą się dwie sypialnie z łazienkami oraz pokój z 2 łóżkami, z którego po drabinie można się wspiąć na małą antresolę, gdzie znajdują się kolejne 2 łóżka. Dzieci będą zachwycone takim rozwiązaniem. W domu znajduje się jeszcze jeden dodatkowy pokój oraz pomieszczenie użytkowe.

Proste, stylowe wykończenia sprawiają, że całość ma piękny i spójny charakter. Marmurowe podłogi oraz odpowiednie ocieplenie pozwalają zachować przyjazną temperaturę wnętrza przez cały rok – w zimie jest ciepło, a w lecie chłodno. Obie STODOŁY są doskonale wyposażone: w każdej jest piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka i zamrażarka, zmywarka, pralka z suszarką, telewizja, DVD, WiFi, piecyk opalany drewnem oraz miejsce na grilla.

Tekst: nowoczesna STODOŁA
Lokalizacja: Haveringland, Norfolk, Anglia