Respiro Country House wśród skarbów natury

Respiro Country House
Kategorie: Domy kamienne
Partnerzy

O inspiracji

Wśród archeologicznych skarbów Sycylii na obrzeżach miasteczka Modica, w magicznym miejscu zanurzonym w rezerwacie przyrody Cava d’Ispica stoi otwarty dla gości Respiro Country House.

Respiro Country House – nowoczesna STODOŁA na Sycylii oferuje doświadczenie poświęcone spotkaniu natury, kultury i historii. Typowy wiejski dom złożony z lokalnie wydobywanego kamienia kusi bezpośrednim dostępem do Parku Przyrody Cava d’Ispica i dziewiczego piękna flory na wyspie.

Centralna bryła STODOŁY składa się z tradycyjnej drewnianej przestrzeni mieszkalnej odrestaurowanej subtelnymi nowoczesnymi ingerencjami, które nie umniejszają rustykalnemu charakterowi domu. Przestrzeń na otwartym planie obejmuje nowoczesną kuchnię i jadalnię z wyjściem na zacieniony taras i część dzienną na świeżym powietrzu.

W drugiej części, czyli bryle przylegającej do części codziennej znajdują się liczne sypialnie. Respiro Country House w swoim wnętrzu pomieści około 7 gości. Rozłożona na akr dzikich śródziemnomorskich zarośli nieruchomość obejmuje teren na świeżym powietrzu. Jego zaleta to aromatyczne ogrody rodzime otaczające lśniący basen z widokiem na chronioną dolinę Ispica i nekropolię Calicantone.

Jesteście głodni doświadczeń turystycznych? Zajrzyjcie tutaj i udajcie się na zasłużony wyjazd!

Lokalizacja: Modica, Sycylia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Architekt

Respiro Country House