Idylla Room + Board Daylesford

Lynda Gardener
Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Room + Board Daylesford gwarantuje inny wymiar wypoczynku. Mini powierzchnia magazynowa, która po części jest szklanym domem oraz oranżerią. Położony w samym sercu Daylesford i tylko kilka minut spacerem do wszystkiego, co ma znaczenie!

Room + Board Daylesford to piękna przestrzeń w jasnych tonach. Tutaj znajdziesz czas na relaks, czytanie i rozkoszowanie się uspokajającym otoczeniem. Duże okna starego budynku z recyklingu są integralną częścią tego pięknego pokoju na otwartym planie. Podobnie ogromny, wykonany na zamówienie dywan z czystej wełny, idealny do zanurzenia w nim stóp, ręcznie robione narzuty i poduszki, które sprawią, że poczujesz się przytulnie, jak w domu. Z kolei półki wypełniono dziełami sztuki, ręcznie robioną ceramiką. Całą przestrzeń zewnętrzną wypełniają drzewa i rośliny, które uspokajają umysł.

Tutaj kusi niskopoziomowe łóżko z pościelą w 100% z czystego lnu. Pomieszczenie jest otwarte i przestronne. Łazienka, która jawi się, jakby wprost wyjęta z najlepszych magazynów wnętrzarskich, wabi pięknem płytek. Wysokie sklepione sufity tworzą atmosferę magazynu/szklanego domu, otwierając się na prywatny taras z wanną i widokiem na ogród. Wentylatory sufitowe, szkice i obrazy sprawiają, że pokój jest bardzo bardzo spokojny, z nutką stylu glamour.

Właściciele zapewniają śniadanie na pierwszy poranek. Ekologiczny bochenek domowego chleba, jajka z wolnego wybiegu, herbatę zielarza, lokalną kawę i inne składniki. Kuchnię wyposażono w mały aneks kuchenny ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, których będziesz potrzebować podczas pobytu. Betonowe zlewozmywaki i blaty stołowe połączono ze współczesną lodówką i wieloma osobistymi kolekcjami vintage, ułożonymi na otwartych półkach.

Na tarasie znajdziesz krzesła, na których możesz wylegiwać się w słońcu, czytać lub po prostu patrzeć w dal. W ogrodzie znajduje się mini las brzóz srebrnych z ścieżką do wykonanego na zamówienie szklanego domu, w którym stworzono leżankę, otoczoną doniczkami i roślinami, w których można usiąść i poczytać, zdrzemnąć się lub po prostu spędzić wolny czas!

Idylla Room + Board Daylesford pochłonęła Cię bez reszty? Sprawdź naszą zakładkę „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Daylesford, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA