Wszystkie drogi prowadzą do SadŁóżka

YONO ARCHITECTURE

O inspiracji

W idealnej lokalizacji, zaledwie 2 godziny od Warszawy, Poznania, Łodzi, Bydgoszczy i Torunia, powstał SadŁóżek. Kompleks nietuzinkowych, nowoczesnych domków letniskowych, wykonanych z drewna, w technologii szkieletowej.„Długo szukaliśmy inspiracji dla naszych Domków, chcieliśmy by były inne, oryginalne. Aż trafiliśmy na domki znajdujące się w Kanadzie, w lesie, otoczone naturą z dużym tarasem i od razu stwierdziliśmy, że TO JEST TO!” – mówią Właściciele

„Po pierwsze mamy sentyment do Kanady, byliśmy tam kilka lat temu. Zachwyciła nas bogactwem natury. Błękitne jeziora, hektary lasów, góry, ocean – wszystko w jednym miejscu, dostępne na wyciągniecie dłoni. Po drugie poczuliśmy, że idealnie wpasuję się w naszą przestrzeń na skraju lasu.” – wylicza Inwestorka.

„Tworząc Domki SadŁóżek chcieliśmy nie ingerować za mocno w otoczenie, a jednocześnie udostępnić Gościom najważniejsze atuty miejsca, to znaczy: widok na jezioro oraz bliskość lasu, który sami sadziliśmy kilkanaście lat temu.

Projekt tych domków nie przytłacza natury wokół tylko wtapia się w otoczenie jakby były tu od zawsze. Chcieliśmy, aby domki stały trochę „ponad ziemią” by w pewien sposób ucieleśniały marzenia z dzieciństwa o „domkach na drzewie”, skarpa, na której się znajdują trochę ułatwiła nam to założenie.

Bardzo zależało nam na umieszczeniu w Domku dużych okien, aby mieć wrażenie bliskości z naturą. Aby każdy Gość otrzymywał to co najcenniejsze z tego miejsca, czyli piękne widoki.  I chyba udało się osiągnąć coś wyjątkowego.

Niepowtarzalnym elementem jest dla nas również elewacja z opalanego modrzewia syberyjskiego Degmeda, która nadaje budynkom oryginalnego i charakterystycznego zacięcia.” – kwituje Inwestorka.

Niestety duża część z Nas żyje w ciągłym biegu, jesteśmy przebodźcowani, często pracujemy w dużym stresie, pod presją, dlatego coraz częściej szukamy ciszy, spokoju i bliskości z naturą. I to właśnie można znaleźć w SadŁóżku. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam!

Lokalizacja: Kujawy, Polska

Producent deski opalanej

Degmeda