STRONGROOM, czyli mocne uderzenie w stylu loft

Strongroom Polska

Kategorie: Wnętrza Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

Historia naszej marki rozpoczęła się kilkanaście lat temu w portowym i tętniącym życiem Hamburgu. To tam narodził się pomysł na oryginalne meble w stylu industrialnym, które od początku wyróżniały się unikalnym wyglądem i funkcjonalnością. Po latach rozwoju na rynkach zagranicznych postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność na Polskę, oferując naszym klientom autorskie kolekcje mebli oraz usługi projektowe, wykonawcze i doradcze.

Od ponad roku budujemy świadomość dostępności marki STRONGROOM w Polsce, promując bogatą ofertę asortymentową dedykowaną miłośnikom wnętrz industrialnych. Tworzymy je z naszą pomocą już na etapie projektu, poprzez dobór elementów, wsparcie techniczne, realizację zamówień i dalsze związane z nimi działania.

W centrum oferty STRONGROOM znajdują się meble w stylu loftowym. Przez lata rozwoju wprowadziliśmy na rynek szereg autorskich kolekcji, w tym stalowe komody i witryny szklane, metalowe czy drewniane, meble skrzyniowe z drewna, ścianki loftowe, regały stalowe oraz drewniane, schody spiralne metalowe oraz wyjątkowe dębowe stoły. Dzięki autorskiemu projektowaniu, dopasowaniu do potrzeb klienta oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów meble te zyskały rzeszę fanów na całym świecie.

W naszym showroomie w Szczecinie prezentujemy wybrane meble w kilku oryginalnych aranżacjach. Na przykład, projekt stylizowanej sypialni – w pełni stalowe łóżko, jakiego nie było dotąd na polskim rynku, wraz z elementami uzupełniającymi, oryginalne wyposażenie salonu i jadalni, aranżacje biura, w postaci niezwykłych stołów, komód, regałów i witryn. Całość uzupełniamy prezentacją drewnianych oraz metalowych drzwi o wielu możliwościach konfiguracji – pojedynczych i podwójnych, rozwieranych, przesuwnych czy wahadłowych – dostępnych w różnych rozmiarach oraz pełnej kolorystyce palety RAL. Szczególną uwagę zyskały również drzwi z żywicą epoksydową. Ponadto znajdziesz u nas designerskie okucia i akcesoria.

Podstawą naszej pracy jest dopasowanie niestandardowych rozwiązań do potrzeb klienta. Decydując się na współpracę z nami, klient otrzymuje wysokiej jakości produkt finalny, pochodzący wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i od wiarygodnych Partnerów. Nasza oferta obejmuje również pełne wsparcie techniczne. Dzięki sprawdzonej jakości i terminowości dostaw zyskaliśmy zaufanie klientów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Co ważne, na miejscu pokazujemy przekrój oferty dopasowany do lokalnych warunków, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania ze strony zainteresowanych nią gości oraz omawiamy alternatywne możliwości. Stale poszukujemy nowych rozwiązań i inspiracji, aby nasza oferta była zawsze na najwyższym poziomie.

Dzięki doświadczeniu w pracy z klientami mamy wiele inspirujących realizacji, którymi chętnie dzielimy się w sieci. Jako sprawdzona marka zyskaliśmy duże zaufanie, przede wszystkim na rynku niemieckim. Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami i architektami, którzy cenią nasze doświadczenie, jakość i estetykę. Profesjonalistom zapewniamy dostęp do materiałów niezbędnych przy projektowaniu, a w razie potrzeby wspieramy ich również w samym procesie projektowym.

STRONGROOM to nie tylko meble – to styl życia, pasja i zaangażowanie w projektowanie przestrzeni mieszkalnych i biurowych. A projekty na specjalny wymiar sprawiają nam jeszcze większą frajdę. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj w sobie miłość do designu industrialnego! Śledź codzienność marki STRONGROOM na Instagramie, Facebooku oraz Pintereście!