Rewolucja w dziedzinie garażowania

Kategorie: Z Polski
Partnerzy

O inspiracji

SUpark to nowość na rynku i zarazem rewolucja w dziedzinie garażowania pojazdów. Wiele firm przez lata próbowało wypracować rozwiązanie, które będzie alternatywą dla tradycyjnego, murowanego garażu. Jednak dopiero SUpark skutecznie odpowiedział na potrzeby właścicieli domów i deweloperów. Co jest w nim tak niezwykłego? To połączenie funkcjonalności oraz modnego designu.

Dopasowanie do potrzeb

SUpark pozwala na zaoszczędzenie drogocennej przestrzeni, której mamy do wykorzystania coraz mniej. W porównaniu z tradycyjnym, wolnostojącym garażem nie zajmuje miejsca na działce, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom i dedykowanej aplikacji, parkuje się w nim szybko i intuicyjnie. Jeśli chcemy, jest niemal niedostrzegalny i nie zaburza kompozycji nieruchomości, a jednocześnie może być dopełnieniem zastosowanej na działce stylistyki.

Maksymalne bezpieczeństwo

Klimat się zmienia, to nie ulega wątpliwości. Coraz częściej spotykamy się z gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi. W mijającym roku szczególnie mocno dały się one we znaki właścicielom samochodów. SUpark gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, chroniąc auto nie tylko przed kradzieżą, ale także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nikt bez wiedzy i udziału właściciela garażu go nie otworzy.

Troska o środowisko

SUpark idealnie wpasowuje się w ekologiczne trendy. Konstrukcja schowana pod ziemią nie pochłania ciepła, dzięki czemu przydomowy garaż podziemny jest neutralny dla środowiska. Ponadto w całości może zostać poddana recyklingowi. Dodatkowym atutem jest to, że w sytuacji przeprowadzki przydomowy garaż można przenieść w nowe miejsce zamieszkania.

Komfort i wygoda

Nowy przydomowy garaż podziemny to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę. Stała temperatura latem i zimą oscyluje w granicach 4-5°C, co w przypadku upalnych i mroźnych dni ma duży wpływ na komfort podróży.

Prostota i funkcjonalność

SUpark działa jak winda. Garaż wysuwa się niemal niesłyszalnie przy użyciu aplikacji lub pilota. System posiada opcję ręcznego otwarcia, więc przerwy w dostawie energii nie stanowią przeszkody w jego funkcjonowaniu. Podobnie w sytuacji ulewnych deszczy – twórcy pomyśleli także o tym i wyposażyli SUpark w system odprowadzania wody.

Nie tylko użytkowanie SUparku jest proste. Dotyczy to także jego montażu, który trwa maksymalnie 72 godziny. To mniej niż weekendowy wypad za miasto!

SUpark to połączenie bezpieczeństwa, wygody i modnego designu. Nie trzeba już dłużej wybierać pomiędzy funkcjonalnością a wyglądem. SUpark ma to wszystko!