Umywalki LIVIT – You’ll LOVE IT

RIHO
Partnerzy

O inspiracji

Kolekcja umywalek LIVIT udowadnia, że coś czego używamy codziennie, nie musi być nudne, a wręcz przeciwnie, może zachwycać nas każdego dnia.

Każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby. Dotyczy to także wyposażenia łazienkowego. Chcąc zapewnić jak największy wybór, który będzie z jednej strony zgodny z obowiązującymi trendami, a z drugiej trafiał w gusta naszych klientów, stworzyliśmy kolekcję umywalek LIVIT. Wiemy, że umywalka jest produktem codziennego użytku, dlatego staraliśmy się umożliwić wszystkim znalezienie tej jednej, wymarzonej i najlepiej dopasowanej do ich wymagań. LIVIT to kolekcja pełna kontrastów – to aż cztery linie umywalek – każda wykonana z innego materiału, o innej powierzchni, a przede wszystkim – z innym charakterem.LIVIT GLAZE TOP – to umywalki ceramiczne dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – bieli z połyskiem oraz matowej czerni. Ich proste linie, mocno geometryczny kształt, wąski rant oraz lekko obniżona półka na przybory nadają im cech nowoczesnych, pomimo dość klasycznego materiału jakim jest ceramika. LIVIT GLAZE TOP to świetny wybór dla tradycjonalistów, którzy jednak chcą wprowadzić pewne modernistyczne akcenty do swoich łazienek. Umywalki występują w rozmiarach od 60 do 120 cm.

LIVIT VELET TOP i SLIM – to linia białych umywalek wykonanych z innowacyjnego materiału Solid Surface. Ich ultra matowa powierzchnia oraz lekko zaokrąglona misa dają wrażenie ciepła i przytulności. Ponadto możemy wybierać między niskim (SLIM – 1,25 cm) a wysokim (TOP – 12 cm) rantem, co znacznie poszerza możliwości aranżacyjne. Umywalki LIVIT VELVET będą bardzo dobrze komponować się w łazienkach monochromatycznych, w białych wnętrzach, czy też w wydaniu skandynawskim. Dostępne są w rozmiarach: SLIM od 60 do 160 cm, TOP od 60 do 140 cm.

LIVIT STONE TOP i SLIM – to czarne umywalki wykonane z mieszanki mineralno-syntetycznej z dodatkiem żywicy. Ten materiał, a dokładniej jego plastyczność, pozwoliły na nadanie serii STONE bardzo organicznych cech. Powierzchnia blatu, która odwzorowuje nieregularną fakturę łupka, jest tego najlepszym przykładem. Tu również mamy możliwość wyboru między niskim rantem (SLIM – 1,3 cm), a wysokim (TOP – 12 cm). Seria STONE świetnie sprawdzi się m. in. w łazienkach, których projekt inspirowany jest naturą, np. w połączeniu z tapetą w duchu urban jungle. Umywalki te są dostępne w rozmiarach od 60 do 140 cm.

LIVIT SLATE BOWL – to unikatowe umywalki nablatowe w formie misy. Wykonane są z mieszanki mineralno-syntetycznej z dodatkiem żywicy i dzięki temu są dość lekkie. SLATE BOWL dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i białym, w obu przypadkach w matowym wykończeniu oraz w trzech kształtach do wyboru – okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Misa od wewnątrz jest gładka, a po zewnętrznej stronie z fakturą á la łupek, co daje wrażenie jakby była wyciosana w kamieniu. Dostępne rozmiary to: okrągła Ø38 cm, kwadratowa 38×38 cm i prostokątna 58×38 cm.

I wreszcie ostatnia – TINY WASH – to dosłownie „mała” wisienka na torcie, czyli bardzo mała (41×20 cm), biała umywalka ceramiczna do toalety, która jest tym bardziej wyjątkowa, że można postawić ja na szafce, blacie, a także zawiesić bezpośrednio na ścianie.

Umywalki LIVIT to gwarancja zupełnie nowych doznań estetycznych w Twojej łazience. Tak jak nowe i innowacyjne są materiały, z których je wykonano. Poznaj je wszystkie!

Więcej na www.riho.pl

Fotograf