Wypoczynek w górskim klimacie

Białczańskie Bacówki

Partnerzy

O inspiracji

Białczańskie Bacówki to luksusowe domki w górach, które znajdują się w Białce Tatrzańskiej – 900 metrów od drogi głównej, co jest ich niewątpliwym atutem. Wynajmując cały domek dla siebie, znajdziesz się w górskiej wiosce z widokiem na Tatry, Gorce, białczańskie lasy pola i łąki.

To miejsce, w którym Ty decydujesz, jak wygląda Twój dzień. Nic Cię nie ogranicza… Tutaj poczujesz klimat górskiej chaty, jednak z wszystkimi udogodnieniami. Towarzyszyć będzie Ci spokój, cisza i przestrzeń, dzięki którym naprawdę wypoczniesz. A kiedy tylko zechcesz, możesz znaleźć się w centrum najlepszych atrakcji Białki Tatrzańskiej i całego Podhala!

Domek jest w stanie pomieścić nawet 10 osób. W „bacówce” znajdziecie 4 sypialnie z wygodnymi łóżkami, z których rozpościerają się niezapomniane widoki, które zapamiętasz na długo. Jak tylko będziesz miał ochotę coś ugotować, czeka na Ciebie w pełni wyposażona kuchnia. Łazienki to stylowe miejsce, w którym nie tylko można zadbać o higienę, ale także odpocząć.

W naszych domkach zostało również przygotowane specjalnie wydzielone miejsce do relaksu. To elegancka przeszkolona przestrzeń, z widokiem na góry oraz wyjściem do ogrodu, gdzie w ciszy i spokoju napijesz się kawy. Białczańskie Bacówki to także bezpieczna przestrzeń dla dzieci. Specjalnie z myślą o najmłodszych gościach został przygotowany pokój zabaw oraz huśtawki.

Przyjedź i poczuj się wyjątkowo. Zrelaksuj się, wypocznij i ciesz się cudowym krajobrazem Białczańskich Bacówek.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki na naszej stronie. Zachęcamy również do śledzenia codzienności obiektu w mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku.