Zink Cabin – klasyczna dzicz czy pełnia luksusu?

Kategorie: Domy drewniane
Partnerzy

O inspiracji

Ukryta na końcu podjazdu, wśród zarośli Zink Cabin to STODOŁA przeznaczona dla turystów wymagających doświadczenia „into the wild”, czyli klasycznej dziczy oraz pełni luksusu. Z zewnątrz surowość natury, wewnątrz ciepło i wygoda.Spokojny wypoczynek z nowoczesnymi udogodnieniami – tak właśnie można opisać Zink Cabin. Tutaj doświadczenie turystyczne stanowi połączenie tego, co ma do zaoferowania natura oraz luksusów wnętrza, pięknego designu i komfortu. Nie zapominajmy o widoku, jaki roztacza się na ciemnozielony zagajnik.

Ponad dwie godziny drogi od Nowego Jorku, niedaleko miasteczka Vernooy Kill Falls stoi tajemniczy domek, który stanowi bramę otwierającą przygodę w paśmie górskim Catskill. A jeśli nie jesteś fanem górskich wędrówek, Zink Cabin oferuje miejsce dla dwóch osób z sypialnią, w której mieści się łóżko typu queen-size.

Wysoki taras stanowi idealny punkt obserwacyjny, bowiem od czasu do czasu w pobliże Zink Cabin podchodzi niedźwiedź – jednak bez obaw, nie wtargnie na posesję (nierozjuszony). Czasem STODOŁĘ odwiedzą również kury, które przyzwyczajone swobodnym życiem, odwiedzają gości w poszukiwaniu małego co nieco.

Zink Cabin wyposażona jest we wszelakie potrzebne produkty. Taras dodatkowo wyposaża grill. A ciepło wewnątrz domku zapewnia piecyk żeliwny.

Zerknijcie do jego środka. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej zakładki „Do wynajęcia”.

Lokalizacja: Vernooy Kill Falls
Tekst: nowoczesna STODOŁA