Juneberry

Unique Homestays
Wypoczni w STODOLE

O inspiracji

Schowany między drzewami na północnym wybrzeżu Kornwalii, Juneberry jest osiedlony w cichej idylli wiejskiego szczęścia. Niegdyś dom rolnika, teraz luksusowa kabina. Ta romantyczna kryjówka w Cubert to miejsce dla par, które chcą odetchnąć wiejskim powietrzem. Latem można spędzać czas na świeżym powietrzu. Zimą kabina staje się przytulnym schronieniem przed porywistymi wiatrami.

Z francuskimi drzwiami wychodzącymi prosto na ogród i dalekosiężnymi widokami sypialnia z łóżkiem jest równie kojąca, co stylowa. Głębokie turkusowe ściany i odsłonięte drewno tworzą kokon komfortu, w którym długie leżenie i popijanie kawy pod ciężarem kołdry jest najbardziej kuszącym sposobem na spędzenie każdego ranka.

Ogród Juneberry jest odosobniony i spokojny. Z dwoma trawnikami, na których można wypocząć, platformą do jogi, idealną do porannych powitań słońca i ziołami, które dodadzą smaku ginowi z tonikiem lub letnim sałatkom, spędź tutaj wymarzone dni. Z nadejściem nocy upiecz pianki na ognisku, zawiń się w koce i oglądaj spadające gwiazdy.

Lokalizacja: Cubert, Anglia
Tekst: nowoczesna STODOŁA

Wypocznij w stodole